چاپ

بنر تبلیغاتی

تاریخچه بنرتبلیغاتی

سازمان IBM در زمان های قدیم نخستین شرکتی بود که بنر تبلیغاتی انلاین به ان تعلق دارد . این سازمان برای تبلیغ کالاهای Sears در دهه ۱۹۸۰ ، و بعد از ان برای بقیه سازمان های تبلیغ کننده از جمله AOL کار می کرد که آن سازمان یکی از رقیبان Prodigy’s محسوب می شد . نخستین آگهی وب که با سپری شدن زمان با لغت ” بنر ” معروف شد توسط شبکه اینترنت جهانی در سال 1993 به هلر ، Ehrman ، وایت ، مک اولیف و به یک شرکت قانون که در حال حاضر از بین رفته, به فروش رسید . شبکه اینترنت جهانی نخستین نشریه اینترنتی حمایت شده و یکی از نخستین وب سایت‌های کسب وکار دنیا است.
کلمه بنر تبلیغاتی نوع اوری Hotwired بود و نخستین سازمانی بود که گزارش‌های نرخ را به شکل بنر برای مشتریان خود با امکان کلیک کردن کرد. نخستین بنر اینترنتی که توسط Hotwired به فروش رسید برای T & Corp. پرداخت شد و در ۲۷ اکتبر ۱۹۹۴ به شکل آنلاین قرار داده شد.

دلیل علاقه به بنرهای تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی شما بیشتر نخستین موردی اند که ارائه دهنده سایت یا سازمان شما است. این برابر یک تبلیغ در روزنامه یا مجله است که این امکان را دارید که شیوه تجارت و یا کالاهای خود را ، در قالب بنر تبلیغاتی مشتریان تان مستقیما به خودتان ربط دهید .شما تنها لازم است بر هر نشانی روی این صفحه کلیک نمایید تا مشاهده کنید چگونه عمل می‌کند.
الزامی است تبلیغ شما زیبا و در بردارنده داده هایی باشد که سبب جلب توجه همگان بشود . پس ضروری است طراحی بنر تان توسط یک طراح متخصص و کار ازموده و یا شرکت طراحی اعمال گردد تا تبلیغی به وجود اورد که اثربخشی بسیاری داشته باشد تا همگان میل داشته باشند بر آن کلیک کنند.
بنرهای زیادی بر وب سایت ها موجود است که اکثر انان ساده و خسته کننده اند . آیا شما بر پوستر های بد و خسته کننده کلیک می کنید؟
زمانی که بنر شما آماده شد این امکان را دارید که آن را به طور رایگان با بنر های گوناگون تبادل کنید . البته شما قادر هستید بنر خود را در فضاهای پر بازدید مانند سایت Yahoo بگذارید. اصولا در مکان های پر بازدید مبلغ زیاد تری را باید برای تبلیغات خود بپر دارید.

بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی

تنها لازم است بازدید کنندگان بر بنر تبلیغاتی شما کلیک کنند تا به شکل خودکار به سایت شما انتقال یابند . اگر چاپ بنر شما تار و یا ساده باشد، شما کلیک های زیادی را از دست خواهید داد.
شما این امکان را دارید که بنر را بالای وب سایت خود به کار برید . بنر در بالای صفحه نمایش شما نخستین چیزی است که مشاهده کننده وقتی که از سایت شما دیدن می کنند آن را می بیند. در صورتی که بنر در بالای وب سایت شما کیفیت و متن مطلوبی نداشته نباشد به سرعت بر دید مخاطب اثر می گذارد و سبب می شود بر بنر شما کلیک نکند.
اجزا
در صورتی که هدف شما از طراحی بنری تبلیغاتی است ، پیام اصلی که قصد دارید آن را انتقال دهید کنید باید طوری باشد که بازدیدکنندگان شما را جذب کند تا به سایت شما رجوع نمایند.
از یاد نبرید که فضای محدودی در یک بنر دارید ، پس باید داده ها به طور متقاعد کننده و خلاصه باشد . از نظر ما استفاده از کلمات رغبت انگیز و به علاوه یک طراحی تخصصی سبب می شود مشتریان بالقوه را به طرف خود بکشانید. در صورتی ارمی در سازمان تان دارید آن را در بنر به کار برید.
انیمیشن
بنرهای انیمیشنی : این سبک بنر ها براساس تحقیقات انجام شده 50 درصد کاربران زیاد تری را به خود جلب می نمایند.
سایز
متداول ترین و طرفدارترین سایز بنر برای شما ۴۰۰ پیکسل است . استاندارد اخیر ۴۶۸ پیکسل است . این سایز ها خیلی مورد قبول واقع شده‌ اند . بنر تبلیغاتی شما نباید از( 10k ،۱۰،۲۴۰ بایت ) رد کند. با این همه لازم است با سایت هایی که قصد دارید در آن بنر خود را بگذارید تماس بگیرید و اندازه های که امکان دارد در آن سایت ها قرار بگیرد را از آنها جویا شوید. دقت کنید بنرهایی که در گذشته برای کار دیگری طراحی کرده اید، نباید کوچک کنید و یا بعنوان بنر تبلیغاتی در سایت بگذارید چرا که افت کیفیت را به دنبال خواهد داشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هجده =