چاپ

تکنیک های تبلیغاتی

تبلیغات مؤثر

تبلیغات خوب و اثر بخش سبب می گردد میل و شوق در مخاطبین ایجاد گردد. همین طور داده هایی که در باب چگونگی به وجود امدن این شور وشوق داده می شود سبب می گردد به مخاطب حس خوبی نسبت امدن به شرکت یا سازمان شما داده شود. با بهره‌گیری از دادن کالاهای با کیفیت و محصولات جدید و خوب و همین طور با بهره‌گیری از جدید ترین فناوری ها در حیطه تبلیغات باعث بالا رفتن ارزش مالی سازمان و یا شرکت شما می شود. با استفاده از شیوه های بازاریابی جدید که در این مقاله اورده ایم باعث پیروزی سازمان تان شوید.
– تکرار
تکرار شیوه خوب و قابل استفاده از تکنیک های تبلیغاتی است که جهت ماندن هویت شرکتتان در فکر مخاطب مؤثر است. در تبلیغات با بازده خوب لازم است حداقل بیشتر از یک مرتبه اسم شرکت و یا سازمانتان را بیاورید مخصوصا در تبلیغات تلویزیون به علت باهم امدن صدا و تصویر باعث ماندگاری آن تبلیغ در ذهن مشتری می گردد. نخستین تبلیغات تلویزیون در طول برنامه سوپر بول برای کالایی که به نام HeadOn بود یک مثال از تکنیک های تبلیغاتی کلاسیک بوده است. با اینکه این تبلیغ هیچ وقت شرح نداد که کالا نشان داده شده چه کارایی و استفاده ای دارد اما مخاطبین اسم آن را به ذهن سپرده اند.

– ادعا
تبلیغاتی که قصد دارد یک کالا را معرفی کند ضروری است خصوصیات منحصربه فرد آن کالا و یا محصول را زیادتر و بزرگتر نشان دهد یا ادعاهایی در باب آن چیزی که یک کالا یا محصول قادر است برای مخاطبان اعمال کند. شما قادر هستید با اطلاع دادن ، آموزش و بالا بردن خواسته ها در مخاطبین آن را ایجاد کنید. ادعاها و واقعیت هایی مثل بالاترین کیفیت یا هزینه کم از این دسته موارد هستند. همین طور قادرید با ارائه ادعایی مانند دادن خدمات در منزل و یا هر کار جالب دیگری سبب جلب توجه مخاطب شوید. اما دقت داشته باشید اگر ادعایی را اعمال نکنید یا نتوانید ان را انجام دهید امکان دارد برایتان مشکلات قانونی به وجود اورد.

تکنیک های تبلیغاتی

تکنیک های تبلیغاتی

– مشارکت
همکاری سازمان ها با اشخاص معروف یا محیط های شناخته شده و یا هرچیزی که در فکر هر فردی ماندگار شده باشد سبب به وجود امدن ارتباط محکم در بین آن خدمات و مشتری می شود. سازمان های ورزشی قادر هستند با بهره‌گیری از ورزشکاران پیروز و معروف کالا هایشان را معرفی کنند. شرکت های خودروسازی قادرند با بهره‌گیری از قرار دادن خودرو در مکان یا فضایی که خیلی از مخاطبان آن را می شناسند خدماتشان را در ذهن مخاطب ثبت کنند. این تکنیک تبلیغاتی سبب پاسخ عاطفی مخاطب به کلا و یا خدمات شما می گردد و از طریق شیوه ارتباطی با شما ارتباط برقرار می کنند.
– تحریک کردن یک حس درونی
خیلی از سازمان ها با بازی کردن با احساسات درونی مخاطب شان مانند حس وطن پرستی، حس هم دوستی، حس به تولید ملی و … سبب می گردند که خیلی از افراد کشورشان راغب به خریدن آن کالاها شوند. تحریک این احساسات هم قادر است خیلی مؤثر و کارامد و قابل استفاده باشد چون قسمتی از احساسات در خیلی از افراد جهان یک حس مشترک است مانند حس میهن پرستی.
– انگیزه خریدن
شما ضروری است بتوانید با به وجود اوردن یک میل در فکر مخاطبتان سبب امدن آن به طرف شرکتتان شوید. این میل مانند قرعه کشی ، جایزه دادن، شرکت در مسابقه، تخفیف های فصلی و یا هر مورد دیگری که باعث شود مخاطب به طرف شرکت تان مجذوب گردد. ما تلاش داشتیم مقاله ای  مفید و مختصر در باب تکنیک های تبلیغاتی و جدید ترین فناوری های دنیا در حیطه جذب مخاطب برایتان اماده کنیم.
مقصود ما این است در بقیه مقالات به دیگر نکات مهم در باب تکنیک های تبلیغاتی مثل چاپ کارت ویزیت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ مجله ، چاپ سررسید و طراحی مالتی مدیا و… برای شما اشاره کنیم. امید واریم بتوانید با بهره‌گیری از این روش ها یک سازمان مدرن و پر فروش داشته باشید. شرکت افرا گرافیک ارائه دهنده کلیه خدمات تبلیغاتی برای سازمان های شما است. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پنج =