چاپ

تکنیک های چاپ بنر

فنون چاپ بنر

چاپ بنر در خیلی از موارد مانند تبلیغات برای یک کالا و یا سازمان مورد استفاده قرا میگیرد. توانایی مجذوب نمودن مخاطب و تبلیغات بنر بسیار زیاد تر از چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سررسید و … است.با استفاده از این تکنیک های چاپ بنر، این امکان را دارید که بیشترین استفاده را از چاپ بنر داشته باشید. ما در این مقاله دسته ای از تکنیک های چاپ بنر را برای شما اورده ایم.
– جوهر استفاده شده در بنر
ضروری است که بنر چاپ شده یک طرح خیلی خوب و مقاوم داشته باشد. تلاش کنید از رنگ های روشن و زیبا جهت جلب توجه زیاد مخاطب بهره‌مند شوید. شما این امکان را دارید که از کتابچه ویژه جوهر جهت گزینش رنگ های خود کمک بگیرید. گزینش یک رنگ سفید مات وانیلی جهت چاپ بنر شما بسیار خوب است. ایجاد سوراخ در برخی قسمت های بنر سبب می گردد در زمان وزش باد بنر شما پاره نشود و یا بودن یک وینل مش از پارگی بنر شما جلوگیری می کند و سبب افزایش عمر بنر شما می گردد. بنرهایی که در سایزهای خیلی بزرگ برای کالاها ، زمان برگزاری تئاتر ، معرفی یک خدمت و … چاپ می شوند الزامی است در برابر شعله و حرارت و ضد آتش استحکام داشته باشند و براساس استانداردهای انجمن ملی حفاظت از آتش نشانی تولید شوند ، به این خاطر بهر گیری از یک بوم سازگار با NFPA یک گزینه خوب برای این گونه بنرها است.
– آویزان کردن
در صورتی که می خواهید بنر خود را در سطح معابر و یا در مکان های بسیار بزرگ اویزان کنید. بالا و پایین آنرا کاملا مهار و یا در مکان های ویژه آویزان کردن بنر بگذارید که در زمان وزش باد و باران صدمه نبینند.
– عدم ورود به منطقه ممنوعه
گذاشتن حاشیه سفید پیرامون طراحی الزامی است چرا که زمان برش طرح شما صدمه نبیند. درصورتی که حاشیه سفید وجود نداشته باشد. امکان دارد بعد از چاپ بنر در زمان برش برخی از قسمت های طراحی اسیب ببیند.به همین جهت برای خود یک محدوده ممنوعه بگذارید و طراحی را درون آن انجام بدهید.
– چاپ چندین طرح
در صورتی که می خواهید از یک یا چندین طرح در قسمت های گوناگون بهره‌مند شوید. اگر همه یک جا به چاپ شوند بهتر است چرا که سبب می گردد هزینه پرداختی شما کمتر شود.
– چک کردن بنر
پیش از چاپ بنر از طرح و نوع رنگ استفاده شده در ان مطمئن شوید. چرا که این عامل سبب کم شدن خیلی از مبالغ می شود و از خطاهای سهوی جلوگیری می کند. حتما از نظر دیگران بهره‌مند شوید و بعد از تایید نظر دیگران چاپ را انجام دهید.

تکنیک های چاپ بنر

تکنیک های چاپ بنر

کاربرد اصلی بنر

اصلی ترین استفاده بنر مطلع کردن و ارتباط با مشتری است. در نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه های شغلی، کنفرانس ها و … با چاپ بنر با کیفیت این امکان را می یابید که بر بسیاری از اشخاص اثر بگذارید.چاپ بنر با کیفیت زیاد فقط سبب جذب مخاطب و تبدیل شدن ان به مشتری نمی شود. بلکه ایجاد یک طراحی زیبا و منحصر به فرد است که در جلب نظر سایرین بسیار مؤثر است.
– زمان کوتاه در راه‌اندازی بنر
در زمان های قدیم زمان نصب بنر خیلی زیاد بود اما هم اکنون شما این امکان را دارید که با بهره‌گیری از پایه ها بنر را با سرعت زیاتر ، تا پیش از شروع جلساتتان نصب کنید.
– بهره‌گیری از بنر جهت تبلیغات لوکس و دراز مدت
بیشتر بنر برای موارد سریع و با زمان کم استفاده می کنند. چرا که هزینه چاپ بنر به نسبت بقیه طرق تبلیغاتی بیشتر است. پیشنهاد می شود زمانی که زمان کافی جهت معرفی تجارت خود دارید از بنر استفاده کنید.
بنر باید در فضایی نصب شود که در دید بسیاری از مردم قرار بگیرد.تلاش کنید مواد استفاده شده در چاپ بنر را هماهنگ با فضا برگزینید. به طور مثال قرار است بنر در معرض باران باشد جنس بنری را به کار برید که در تماس با باران آسیب نبیند.
شرکت افراگرافیک دارای کادر حرفه ای و مجرب در حیطه طراحی وچاپ بنر می باشد. این شرکت با استفاده از بهترین متریال بنری با کیفیت به شما ارائه می دهد. جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هجده =