چاپ

راهنمایی های سریع جهت تولید یک بروشور کارامد

راه های ایجاد بروشور عالی

تمامی مالکان تجارت ها جهت ایجاد رابطه اثر گذار با مخاطبان خود کوشش می کنند و شیوه های گوناگونی را در این باب به کار برده اند تا قادر باشد مخاطبین و مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند. یکی از وسایل اثر گذار جهت رابطه با مخاطب و پیشرفت و رشد تجارتتان ، بروشور است. همه تجارت ها با قالب و فرم گرافیکی خوب برای طراحی و چاپ بروشور این امکان را می یابند که با مشتریان رابطه مطلوب تری ایجاد کنند و سرویس ها و کالاهای خود را معرفی کنند.بروشور یک شیوه امتحان شده است که از طریق گونه های مختلف تجارت ها جهت جذب مخاطب به کار برده شده است. یک بروشور نوع اورانه و جذاب دارای ارزش است و این امکان را دارد که به شکل مستقیم فروش را در تجارت شما افزایش دهد .با بهره گیری از بروشور شما در شرایطی قرار می گیرد که داده ها را در اختیار مشتری قرار داده و آگاهی زیادتری را در میان مخاطبان مد نظر به وجود می اورید.ما این مطلب را با موضوع راهنمایی های سریع جهت تولید یک بروشور کارامد اماده کردیم تا شمارا در امر طراحی بروشور یاری کنیم پس این مطلب را مطالعه کنید.

– مخاطبان هدف خود را بشناسید.

یک مخاطب هدف امکان دارد اشخاصی از دسته سنی ویژه، تخصص، میزان درآمد، ، وضعیت تاهل و … یا هر تلفیفی از این ویژگی ها را شرح دهد. الزامی است این بروشور با دقت به مقاصد مد نظر شما طراحی گردد. برای نمونه ، الزامی است یک بروشور با مقصود مادران جوان با یک بروشور با مقصود بازنشستگان فرق داشته باشد.
پیش از ان که طراحی را اغاز کنید، پوشه ایجاد کرده و در آن مواردی را فراهم و گردآوری کنید:
لوگو: اگر که لوگو دارید، نسخه ای واضح از ان تهیه کنید تا از کیفیت آن در چاپ خیالتان راحت شود.
عکس ها: مطلوب ترین تصاویر کالاها و سرویس های خود را برگزینید. مجدد اطمینان یابید که آنها دارای کیفیت و روشنی بالایی باشند . تلاش کنید از عکس های دارای قدرت و جذب کننده بهره مند شوید.

راهنمایی های سریع جهت تولید یک بروشور کارام

راهنمایی های سریع جهت تولید یک بروشور کارام

نوشته: پیام شما بسیار اهمیت دارد ، پس بهتر است برای تنظیم متن وقت بگذارید. زمانی که مردم مطالعه ی بروشور را اغاز می کنند، دوست ندارند که یک داستان را بخوانند، داده هایتان را روشن و ساده بیان کنید. مخاطبان قصد دارند با اهمیت ترین داده ها به ان ها ارائه شود . تلاش کنید بر یک یا دو پیام کلیدی تمرکز کنید.
معرفی / درباره ما: یک بروشور فرصتی است برای اینکه اعلام کنید چه کسی هستید و چه کالاها یا سرویس هایی دارید با این کار قادر می شوید در ذهن کاربر اعتماد به وجود اورید.
اطلاعات تماس: برای این که مخاطبان این امکان را داشته که با شما در رابطه باشند داده های تماس و آدرس ایمیل و شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید.
زمانی که نوشته، لوگو و عکس های خود را اماده کرده اید، وقت، تولید بروشور فرا می رسد.

– گزینش کاغذ

کاغذی را که برای نوع بروشور شما خوب است برگزینید . جهت چاپ بروشور معمولا انواع کاغذهای گلاسه (مات – براق) را به کار می برند.بهره گیری از سلفون مات یا براق و بهره گیری از یووی این امکان را فراهم می کند که بیشتر توجه مخاطب را جلب کند.

– خط تا و سایز بروشور را برگزینید.

بر مبنای احتیاج به مکان ، اندازه داده ها و عکس ، ابعاد را برگزینید. محتوای خود بررسی کنید و درمورد هدف از بروشور خود تفکر کنید تا تصمیم بگیرید که چه خط تایی برای بروشورتان خوب است. با بروشورهای تاشو این امکان را می یابید که داه ها را دسته بندی کنید .

– مکان قرارگیری خط تا.

وقت طراحی، متن و عکس های اماده شده برای هر لت الزامی است به گونه ای با لبه کار فاصله داشته باشند که زمانی که به کمک خط تا هر لت از هم جدا می شوند متن و یا عکس صدمه نبیند. البته به غیر از مسئله طراحی دستگاه خط تا هم خیلی مهم است. چرا که در صورتی که خط تا در مکان غلطی جای گیرد وقتی که بروشور تا شود لت ها به یک اندازه مشاهده نمی شود و جذابیت دیداری ندارد.

چاپ بروشور

زمانی که همه تصمیمات را با دقت به تجارتتان گرفتید زمان چاپ بروشور می رسد.
صورتی که بروشور طور صورت حرفه ای طراحی و به چاپ برسد قادر است بسیار موثر باشد و بعد از چاپ با توجه به مخاطب، آن ها را در مکان تجارت خود قرار دهید و یا در نمایشگاه های تجاری پخش کنید. شما می توانید با سفارش بروشور به شرکت افراگرافیک به تمامی مقاصد خود برسید . جهت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + سه =