چاپ

زمان مناسب چاپ سررسید ؛ تیراژ کم، متوسط و بالا

زمان مناسب چاپ سررسید

کسانی که اقدام به چاپ سررسید نموده اند اصلی ترین درگیری و نگرانی شان تحویل به موقع سررسیدشان از سمت طراح و تولید کننده پیش از شروع سال جدید است . عدم تحویل دادن به موقع سررسید هم از جانب شرکت سفارش گیرنده اتفاق می افتد که علت آن سفارشات زیاد و یا خرابی دستگاه و خیلی از علت های دیگر است و یا از جانب سفارش دهنده سررسید است که سفارش خود را دیر انجام داده و به روز های پایانی سال موکول کرده است . در این مقاله به زمان مناسب چاپ سررسید  پرداخته ایم تا با چاپ به موقع سررسید دغدغه های فکری خود را کاهش دهید .

زمان مناسب چاپ سررسید

زمان مناسب چاپ سر رسید بر اساس سررسید در خواستی و تعداد چاپ آن تعیین می شود .

زمان مناسب سفارشات کم

می توانید سفارشات کم را در روزهای اخر سال انجام دهید ولی ما چنین پیشنهادی را به شما نمی کنیم چرا که با ثبت سفارش در رزوهای انتهای سال امکان دارد خیلی از مواد اولیه مانند نوع جلد کاغذ و سایر متریال تمام شده باشند و شما برای انتخاب سرسید خود در انتخابی محدود قرار بگیرید و سررسید دلخواهتان را چاپ نکنید و به علت دیر رسیدن سررسید ها نتوانید پیش از شروع سال جدید ان را به مخاطبانتان برسانید .

زمان مناسب چاپ سررسید

زمان مناسب چاپ سررسید

 

زمان مناسب سفارشات در تعداد متوسط

اگر می خواهید تعداد متوسطی از سررسید را سفارش دهید و چاپ سالنامه اختصاصی لازم ندارید و هدفتان این است که از بین سررسیدهای اورده شده توسط تولید کنندگان یکی را برگزینید پیشنهاد می کنیم انتخاب سررسیدتان را به بعد از ارائه از طرح های نو تولید کنندگان موکول کنید که وقت آن حدودا از اول آذرماه تا اخر دی ماه است و شما می توانید در این زمان طرح دلخواهتان را برگزینید و چاپ کنید و همین طور می توانید بعد از ارائه طرح های نو از شرکت طرح دلخواه خودتان را سفارشی سازی کنید که این سفارش سازی یعنی درج لوگو ، درج نوشته اختصاصی همچون احادیث و … ، انتخاب نوع رنگ کاغذ ، لت گلاسه و سایر المان ها را عوض کنید . پس به کسانی که قصد سفارش و چاپ سررسید در تعداد متوسط را دارند پیشنهاد می شود طرح موردنظر خود را بعد از رونمایی طرح ها ، انتخاب و سفارش دهند .

زمان مناسب چاپ سررسید برای تعداد زیاد

برای برند ها و سازمان هایی که می خواهند تعداد زیادی سررسید را سفارش دهند توجه به این نکته که هرساله وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در انتهای مهرماه و یا ابتدای آبان ماه سررسید و تقویم سال بعد را ارائه می دهد ، پس سفارش سررسید پیش از این تاریخ بی علت و غیر عقلانی می باشد . اما شرکت ها و ادارات وسیع مانند بانک ها و بقیه ارگان خصوصی و دولتی بزرگ از تابستان طرح و مدل مورد نظرشان را طراحی و پس از اعلام رسمی تاریخ کشوری سال بعد طرح خودشان را برای چاپ ارسال می کنند . این کار سبب می گردد که به سهولت در این وقت باقی مانده هر طرحی را که می خواهند بدون اینکه محدودیتی در انتخاب داشته باشند و توجه کامل ، با ارائه کوچکترین نکات  سررسید خود را به چاپ برسانند ، که این امر سبب کمتر شدن قیمت ها شده و اطمینان خواهند یافت که طرح مورد نظرشان را در موعد معلوم بدست اورند .

زمان مناسب چاپ سررسید اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی در بردارنده المان های منحصر بفرد مثل جلد ، کاغذ ، متریال و سایر مواردی از این قبیل است . می توانید پیش از اعلام رسمی تقویم سال بعد  ان را طراحی کنید و با شرکت هایی که چاپ سررسید اختصاصی دارند عقد قرار داد کنید و طرح مورد نظرتان را با توجه کامل و با ارائه متون خاص خودتان سفارش دهید و هنگام اعلام رسمی به چاپ برسانید . سعی کنید اگر تیراژ سررسید تان زیاد است سفارشتان را حداکثر تا اخر دی ماه انجام دهید . سفارش در زمان مناسب سبب می گردد هزینه چاپ سررسید برای شما کمتر شود و همین طور سررسید با کیفیت دلخواهتان بدست اورید .

سخن پایانی

شرکت افرا گرافیک با ارائه کلیه خدمات چاپ سررسید در خدمت سفارش دهندگان عزیز می باشد . با سفارش سررسید در وقت مناسب بهترین کیفیت را با کمترین هزینه بدست اورید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =