آموزش طراحی, چاپ, طراحی

طراحی و چاپ ارزان

طراحی و چاپ در شرکت افراگرافیک

ما در شرکت افراگرافیک سعی کرده ایم تا امر پر زحمت و سخت طراحی و چاپ ارزان را برای شما راحت تر کنیم؛ حتی افرادی که هیچ اطلاعات و اگاهی از طراحی و چاپ ارزان ندارند به سهولت قادرند سفارش‌ها خود مانند چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور، چاپ سربرگ، چاپ پاپ اپ نمایشگاهی و … را به ما سفارش دهند و در کمترین زمان ، در منزل یا محل کار خود ان را تحویل بگیرند.
بعد از اینکه سفارش خود را به ثبت رساندید ، فایل‌های فرستاده شده از طریق شما پیش از فرستادن برای چاپ از نظر اصول گرافیکی (سایز، رزولیشن، رنگ‌ها و …) و عوامل چاپی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورتی که فایل شما مشکلی نداشته باشد جهت چاپ فرستاده می شود و در صورتی که ایرادی داشته باشد تا جایی که امکان دارد تلاش میکنیم ایراد را رفع نماییم. در صورتی که ویرایش فایل فرستاده شده شما از طریق طراحان ما شدنی نباشد حتما با شما تماس می گیریم تا فایل شما تصحیح گردد و فایل بی مشکل و ایراد برای چاپ فرستاده شود.
در ضمن در صورتی که از قبل طرحی را مد نظر دارید که احتیاج به ویرایش‌های کوچکی داشته باشد، ما این امر را برای شما اعمال می کنیم و تحولات مد نظرتان را به طور رایگان بر طرح انجام خواهیم داد تا احتیاجی به دادن هزینه‌های طراحی نباشد. پس با خیال اسوده سفارش خود را ثبت کنید.
شرکت افراگرافیک دارای عظیم ترین و تجهیز ترین دستگاه های چاپ است که همه کالاها و سرویس های چاپی را به طور حضوری و غیر حضوری به مشتریان و مخاطبان ارائه می دهد. این شرکت با قصد راحت تر کردن فرایند چاپ به ارائه خدمات می پردازد. کاربران این امکان را دارند که بعد از بدست اوردن داده و کسب اطلاعات پیرامون کالای برگزیده شده به شکل آنی از هزینه آن اطلاع یابند و سپس به ثبت سفارش مبادرت ورزند. همه امکانات و سرویس هایی که در این شرکت به کاربر عرضه می شود رابطه مستقیمی میان مشتری و چاپخانه ایجاد کرده است.

طراحی و چاپ ارزان

طراحی و چاپ ارزان

چرا شرکت افراگرافیک

– طراحی وچاپ ارزان
– تحویل به سرعت و در اسرع وقت
– ضمانت کیفیت کالاها
– سفارش آنلاین، به سرعت و اسان
– تنوع کالاها
– فرستادن به سراسر کشور
– جشنواره تخفیف‌های هفتگی
برای دریافت هزینه طراحی و چاپ ارزان این امکان را دارید که با اپراتورهای قسمت چاپ تماس بگیرید و بعد از مشاوره و گرفتن قیمت، فایل‌های چاپی خود را برای ما بفرستید. با دقت به نوسانات این روزها در بازار متریال ، قیمت‌های عرضه شده برای طراحی وچاپ حرفه ای، تا ۲ روز دارای اعتبار است و بعد از گذشت این مدت زمان، دوبار استعلام قیمت فرمایید چرا گه امکان تغییر قیمت وجود دارد.برای ضمانت رنگ این امکان را دارید که نمونه‌ی چاپ شده را برای ما بفرستید تا رنگ فرم چاپی را بر مبنا نمونه‌ی ارسالی تنظیم گردد.

چرا هزینه کمتر در افراگرافیک؟

شرکت افراگرافیک با سابقه بسیار در حیطه چاپ و تبلیغات با حجم بالای سفارشاتی که دارد و همین طور عرضه خدمات چاپی به طور مستقیم و بی واسطه و همین طور انجام چاپ ها به طور گروهی قادر است مبالغ ایجاد شده را به طور قابل توجهی کم می کند به این خاطر شما در هر نقطه ایران که هستید ، دریافت خدمات چاپی از شرکت افراگرافیک برای شما مقرون به صرفه و ارزان قیمت خواهد بود.

سفارش آنلاین چاپ

در صورتی که فایل طرح شما آماده چاپ است و می خواهید سفارش خود را بی واسطه چاپ کنید این امکان را دارید با عضویت در پورتال چاپ آنلاین شرکت افراگرافیک سفارش خود را با هزینه مناسب و ارزان ثبت کنند. اهمیت ندارد در کدام شهر ایران مشغول به کار هستید شرکت افراگرافیک در همه شهر های ایران تحویل سفارش دارد.

هر ارزانی بی کیفیت نیست !

کم بودن هزینه ها در شرکت افراگرافیک دلیل بر بی کیفیت بودن آنها نیست ، شرکت افراگرافیک با دقت به حجم زیاد سفارش‌ها سیاست سود کمتر فروش بیشتر را در دستور عمل خود دارد.این شرکت با تیم حرفه ای و کار ازموده بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه طراحی وچاپ ارزان به شما ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره با مشاوران ما در افراگرافیک تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =