چاپ

چاپ استند

چاپ استند تبلیغاتی

چاپ استند تبلیغاتی یکی از وسایل بازاریابی و تبلیغ اثر گذار و پر کاربرد است. چاپ استند فروشگاهی در فروشگاه ها در حال حاضر متداول شده است. سایر گونه های استندها که هم اکنون با ارتقا صنعت چاپ و تبلیغات مورد استفاده همگان قرار گرفته اند استند های نمایشگاهی، استند بنر، استند پلات و لمینیت، استند ایکس، استند رول آپ و استند پاپ، استند کانتر و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشوری هستند. استند ها اکثرا در سازه های نمایشگاهی جهت استفاده در نمایشگاه ها به کار برده می شوند.

استندهای تبلیغاتی

استندهای نمایشگاهی هم اکنون در خیلی از گذرگاه ها، فروشگاه ها،داروخانه ها، سالن های همایش، نمایشگاه ها و حتی دفاتر و سازمان ها تماما رویت می شوند. متأسفانه خیلی از مخاطبان عزیز از گونه های مختلف استند که در دسترس اند اطلاع ندارند و متناسب با نیاز خود سفارش چاپ استند نمی دهند. استند ها سازه هایی هستند که در ساخت غرفه و ارایش غرفه در نمایشگاه ها استفاده می شوند. از استند ها جهت شناسایی کالاها در فروشگاه ها بهره‌مند می شوند.استندهای نمایشگاهی یکی از وسایلی هستند که در نمایشگاه ها و با گونه های ویژه و شکل های گوناگون به شناسایی خدمات و محصولات سازمان می پردازند. استندهای نمایشگاهی با وجود اینکه درشت نیستند اما از نظر نتیجه دهی تبلیغاتی سود بخش هستند. خصوصیات استند رومیزی و استند پاپ آپ و استند رول آپ کم بودن هزینه ، میزان تبلیغ گسترده و چاپ سریع ان ها است. سایر امتیازات سازه های نمایشگاهی جا به جایی راحت آن ها است که به سهولت ساخته و به اسانی جابه جا می گردند. اکثر سازه های نمایشگاهی از دسته استند پاپ آپ و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشور و استند ایکس کیف ویژه ای جهت جا به جایی دارند. استند ها سازه هایی اند که به سهولت هر مدیایی که باشد بر انان کار گذاشته می شوند شامل استند پلات و لمنیت و استند بنر و استند و استند رول آپ و استند په و … استندهایی که جهت مکان های داخلی و مکان های باز به کار برده می شوند به استند های indoor banner مشهور هستند و استند هایی که در مکان و فضاهای داخلی به کار برده می شوند outdoor banner نام دارند. استند ها به دلیل سبکی و سهولت نقل و انتقال به استندهای پرتابل هم مشهور هستند.

چاپ استند

چاپ استند

استندهای تبلیغاتی در محیط های همگانی مثل فروشگاه ها استفاده می شوند و استندهای کالاها هم در بردارنده کالاهایی از برند مخصوصی اند که طراحی خیلی زیبا و شایان توجهی دارند. استند قادر است به فروش و برندسازی کمک قابل توجهی کند. حتما شما هم استندهای کالاها را مشاهده کرده اید و به طرف آن جهت نظاره کالاها گام برداشته اید و خرید هم کرده اید. طراحی استند وظیفه سازمان های تبلیغاتی است، استفاده از رنگ های زیبا و در ارتباط با کالایی که مد نظر دارید در وهله نخست اهمیت طراحی استندهای تبلیغاتی قرار دارند.

استفاده استندهای تبلیغاتی 

استندها یی که معمولا در مکان هایی که به اگاهی دادن از کالا ، خدمات یا ایده ای می پردازند استفاده می شوند استندهای تبلیغاتی هستند. این استندها معمولا در کنفرانس های با اهمیت و رخ داد ها و مغازه ها و نمایشگاه ها و هتل ها و محل هایی که خرید در آن انجام می شود بیشتر دیده می شوند.

مزایای به کار گیری استندهای تبلیغاتی

– به کارگیری استندها در مکان های داخلی و فضاهای خارجی
– به کار گیری استند رول آپ گردان که به شکل دو سمت چاپ می گردد.
– هزینه کم استندها
– جا به جایی راحت استندها و جاگذاری راحت و به سرعت آن ها
– طراحی راحت و اسان استندها و امکان به وجود اوردن تحولات با کمترین مهارت
– سهولت تنظیم سایز استندها
– امکان ساخت اندازه اختصاصی استند
– تنوع در شکل استندها و تولید فرم مورد نظر مخاطب
– امکان طراحی و تولید براساس نیاز مخاطب
شرکت افراگرافیک کلیه ابزار تبلیغاتی را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. این شرکت با مجموعه متخصصان مجرب و با تجربه کلیه خدمات از جمله طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی جعبه و…را عرضه می کند. از دیگر خدمات این شرکت چاپ استند با بهترین کیفیت و جذابیت می باشد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 16 =