چاپ

چاپ لیوان کاغذی

لیوان کاغذی تبلیغاتی

لیوان کاغذی از پرطرفدارترین ظروف یکبار مصرف است که ماندگاری تقریبا خوبی دارد و مقاومت بالایی در برابر دما و حرارت دارد. ظروف پلاستیکی یکبار مصرف توانایی تحمل حرارت مایعاتی که درون آن ریخته می‌شود را ندارند و طولی نکشید که لیوان های کاغذی جای آن ها را گرفتند.لیوان های کاغذی برای نوشیدن چای قهوه و… مطلوب هستند و در صورتی که در مراحل ساخت به خوبی چسبیده شده باشند نوشیدنی از آن ها بیرون نمی ریزد. بیشتر سازمان ها در پی سفارش چاپ لیوان کاغذی هستند تا نظر مخاطب را جلب کنند. در حال حاضر در همه جهان و همین طور در ایران چاپ لیوان کاغذی برای سازمان ها و مخصوصا برند ها خیلی زیاد به کار برده می شود. چاپ لیوان کاغذی راهکار مطلوب جهت جلب توجه مخاطب است.

جنس لیوان کاغذی

کاغذی که جهت ساخت لیوان کاغذی به کار برده می ‌شود گونه مخصوصی از کاغذ است که گرماژ آن متمایز بوده و پوششی از پلی اتیلن دارد که باعث افزایش دوام لیوان کاغذی در مقابل حرارت و نوشیدنی‌های گرم می‌گردد. پوشش پلی اتیلنی سبب می گردد تا نوشیدنی بیرون لیوان ریخته نشود و اثرات شیمیایی بر نوشیدنی هاي درون لیوان کم شود.

لیوان کاغذی مطلوب‌ترین لیوان یکبار مصرف

نتایج بررسی ها معلوم کرده است لیوان های پلاستیکی که قبل از چاپ لیوان کاغذی به کار برده می شدند قادر نیستند نوشیدنی‌های گرم را در خود نگهداری کنند و سبب سرطان می شوند.پس لیوان های کاغذی اینطور مشکلاتی را نداشته و تمامی افراد و شرکت‌ها و ادارات از آن استفاده می کنند.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی

نحوه تولید لیوان های کاغذی

جهت چاپ لیوان های کاغذی ،کاغذ ویژه‌ای را به شکل رول یا شیت به عنوان متریال اولیه استفاده می كنند.در اندازه های گوناگون چاپ شده و بریده می شوند.هرچه لیوان ها ضخیم‌تر باشند دوام آنها بیشتر است.سایز لیوان های کاغذی فرق دارد برای تولید هر سايز از لیوان های کاغذی به یک دستگاه جدا لازم است.

سفارش لیوان های کاغذی با طرح خاص

جذابیت لیوان های کاغذی از مهم‌ترین علت‌های به‌کارگیری آن هاست.کاغذی که برای ساخت لیوان استفاده می‌شود طوری است که می‌شود بر آن هر تصویری یا متنی را چاپ کرد.خیلی از شرکت ها لیوان های کاغذی با آرم و لوگو سازمان خود سفارش می‌دهند. همین طور می‌شود در مهمانی‌ها و برنامه‌های مخصوص از تصاویر و متون جذاب استفاده کرد. ليوان های کاغذی جهت به کارگیری همگانی چاپ می شود پس اگر می‌خواهید لیوان با طرح منحصر به فرد داشته باشید پیش از چاپ آن را به شرکت افرا گرافیک سفارش دهید.

چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی (استاندارد)

چاپ لیوان کاغذی یکی از بروز ترین سرویس هایی است که شرکت افراگرافیک به ان مبادرت می ورزد. چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی محبوب ترین و پر استفاده ترین لیوان در کشور می باشد.

چاپ لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی (بزرگ)

چاپ لیوان کاغذی بزرگ ۳۶۰ سی سی یکی دیگر از سرویس های خاص و تازه شرکت تخصصی افراگرافیک است. در این سبک لیوان کاغذی از مرکب های گیاهی بهره‌مند می شویم و در تولید مواد اولیه این لیوان پلی اتلین به کار گرفته می شود. به کارگیری لیوان های کاغذی بزرگ برای برند ها و سازمان های بزرگ و رستوران های مشهور خیلی پر کار برد است. برای چاپ لیوان کاغذی حتما با مشاوران ما در افراگرافیک تماس حاصل فرمایید.

مزيت به کارگیری لیوان کاغذی

-جلوگیری از هدر رفتن آب و صرفه جویی لیوان های کاغذی در زمان
-هزینه مقرون به صرفه جهت ساخت و تولید به میزان زیاد
– زیبایی و تنوع لیوان ها
-دوام در مقابل نفوذ نوشیدنی ها به پوشش درون لیوان
-مانع شدن در برابر نفوذ حرارت نوشیدنی های داخل لیوان
-امکان چاپ طرح های گوناگون بر آن
-سازگاری زیاد لیوان ها با محیط زیست
-سرطان‌زا نبودن
-ایمنی جهت به‌کارگیری بزرگسالان و کودکان
-بهداشتی بودن
-راه تبلیغی مناسب با قیمت مناسب
ما شرکت افرا گرافیک اين افتخار را داریم كه اعلام کنیم آماده عقد قرارداد با شرکت های مختلف در حیطه انواع خدمات چاپی مانند چاپ لیوان کاغذی ، چاپ کاتالوگ ، چاپ جعبه و… می باشیم. این شرکت مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه های چاپ است و با هزینه مقرون به صرفه در خدمت شما عزیزان می باشد. چاپ مطلوب ترین ها جهت تجارت شما مقصود اصلی ماست.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =