چاپ

نکات مهم در چاپ حرفه ای

کاتالوگ حرفه ای

چاپ کاتالوگ حرفه ای یکی از شیوه های بازاریابی کالاها و سرویس های سازمان های گوناگون به حساب می اید که همه مواردی که وجود دارند را به شکل منظمی به مشتریان عرضه می کند. در خیلی موارد مشتریان با کالاهای یک سازمان آشنا نیستند و و میل دارند همه کالاها و خدمات ان سازمان را با جزئیات استفاده ان ها در دسترس داشته باشند تا قادر باشند مطلوب ترین تصمیم را برای خرید کالای مورد نظر اخذ کنند.

تبلیغات چاپی چیست؟

با چاپ کاتالوگ حرفه ای، سازمان ها و شرکت ها و همین طور سازندگان کالاها ، خصوصیات کالاهای خود را از این راه به مشتری ارائه می دهند. از با اهمیت ترین خصوصیات چاپ کاتالوگ حرفه ای می توان به مطلوب تر دیده شدن کالاها و سرویس ها، بالا رفتن فروش کالاها ، معرفی شدن سازمان و کالاها در طول زمان کم و کمک و آموزش به مشتریان جهت اخذ تصمیم صحیح برای بر طرف کردن احتیاجات خود اشاره کرد.در کل می توانیم بگوییم با چاپ کاتالوگ که مقصود آن مطلع ساختن کاربران است رابطه میان سازنده و استفاده کننده زیاد تر می شود.

عوامل موثر در چاپ کاتالوگ

کاغذ یکی از مشهورترین متریال چاپ به حساب می اید و می توانیم بگوییم میزان بسیاری زیادی از امور که در چاپخانه چاپ می شوند با بهره گیری از کاغذ چاپ می شوند. از با اهمیت ترین عواملی که معین کننده چاپ کاتالوگ حرفه ای است گزینش سبک و گونه کاغذ برای چاپ کردن محصولات و کالاهای در خواست شده است.
مطلع بودن از سبک متریال استفاده شده، گرماژ آن، ضخامت، دگرگونی سایز به خاطر رطوبت، تراکم و بافت کاغذ یا مقوا و …….در عرضه کالایی زیبا بسیار مهم است. چاپ کاتالوگ حرفه ای این امکان را دارد از راه چاپ دیجیتال و چاپ فوری با تیراژ کم انجام شود. در زمان هایی که میزان تیراژ کاتالوگ حرفه ای بالا است می شود از چاپ افست به طور تمام رنگی بر روی گونه های مختلف کاغذ و در سایز های گوناگون بهره مند شد. برای انجام این امر این امکان را دارید که به چاپخانه مجرب و کارازموده که دارای پیشرفته ترین و بروز ترین دستگاه های چاپ هستند مراجعه کنید.شرکت افراگرافیک با استفاده از جدید ترین دستگاه ها و تکنولوژی ها بهترین خدمات را در زمینه چاپ ارائه می دهد.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

چاپ کاتالوگ حرفه ای

چاپ کاتالوگ وقتی که با استفاده از چاپ افست انجام می شود به طور عمومی و اختصاصی تر اعمال می شود.
چاپ عمومی به این معنی است که کاتالوگ طراحی شده با سایرکاتالوگ ها در یک فرم چیده شده و کار به طور عمومی و با کیفیت مطلوب چاپ می شود. چاپ اختصاصی به این معنی است که همه صفحات کاتالوگ به طور خاص و اختصاصی در یک فرم چیده شده و تکی چاپ می شوند . چاپ اختصاصی بیشترین استفاده را برای چاپ کاتالوگ حرفه ای دارد و از نظر کیفیت در مرتبه خیلی بالایی جای دارد .

شیوه های گوناگون چاپ کاتالوگ حرفه ای

وقتی که مخاطبان در این پی با تعداد کم هستند و زمان کمی جهت انجام این امر دارند این امکان وجود دارد که با به کارگیری چاپ دیجیتال کاتالوگ که به چاپ کاتالوگ فوری هم مشهور است کالا را چاپ کرد.
در شیوه چاپ دیجیتال از پرینترهای لیزری برای چاپ کاتالوگ بهره مند می شوند و کار صحافی با بهره گیری از منگنه زن های دستی صورت می گیرد. در آخرین مرحله کار برش صورت می گیرد. روال کاری چاپ کاتالوگ به شکل دیجیتال بین 1 الی 2 روز طول می کشد . برای اشخاصی که وقت لازم بین 7 الی 10 روز برای چاپ کاتالوگ حرفه ای دارند و نوع کیفیت کار برایشان بسیار با اهمیت است و کار با تعداد بالا 1000 عددی را لازم دارند توصیه می شود که به طور حتم از شیوه چاپ افست بهره مند شوند.

مزیت های چاپ دیجیتال در چاپ کاتالوگ

از با اهمیت ترین امتیازات چاپ دیجیتال یا چاپ فوری نسبت به چاپ افست سرعت عمل بالای چاپ و از بین رفتن پیچیدگی های چاپ افست است. برای این که کاتالوگ ها و کالاهای خود را به طور تخصصی به مخاطبان عرضه کنید در مرتبه نخست الزامی است به بهترین چاپخانه مانند چاپخانه شرکت افراگرافیک برای امور چاپی خود رجوع کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 3 =