در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش همه

بنرها کالا هایی هستند با پایه پارچه  که عمری درازی دارند به اندازه تمام فرهنگ های انسانی و از گذشته تا به حال جهت نمایان سازی یک نماد ، نشان یا شعار به کار برده می شوند.

اکنون ، از طریق شیوه های گوناگون و دستگاه های پیشرفته ای که امکان ثبت عکس های دیجیتالی بر زمینه فیزیکی را دارند ، دیگر ارائه یک جمله یا اوردن طرحی منحصر به فرد بر پارچه شدنی نیست که به یک طراح هنرمند و چیر ه دست و مدت زیاد سعی و تلاش او نیاز داشته باشد ، در اصل این وسیله در حیطه های زیاد تری استفاده شده و ذائقه بصری ادمی را به خود جذب می کند.

در جهان غرب بهره‌گیری از بنر ها در حیطه های تبلیغاتی ، چاپ عکس های عظیم با مقاصد مختلف و عرضه مفاهیمی انتزاعی استفاده بسیاری دارد. وقتی که اسم بنر می آید ، تعداد زیادی به یاد بک گراند های روشن و رنگ های شاد آن ، برگشت حاجیان از مکّه یا زائران عتبات عالیات می افتند و تعدادی به یاد بک گراند های تیره و عرض تسلیت به خانواده مرده می افتند. با اینکه استفاده این کالا در کشورمان و در این زمان ها زیاد تر است ، اما چاپ بنر و ارزش آن به همین جا تمام نمی شود.

وقتی که تبلیغات میدانی در قالب تابلوهای اطلاع دهنده در باب یک کالا یا خدمان منحصر به فردی نمایان می شند ، اگر بخواهیم تا کالا مخصوص را در فضای بیرونی یک سازه بگذاریم ، شرایطی برای ساخت و نصب آن وجود دارد که در استفاده های داخلی کمتر به کار می رود.

چاپ بنر

چاپ بنر

وقتی که شما قصد دارید سخنی را بنویسید یا به تجارتتان دقت زيادتری داشته باشيد، جهت اغاز فعاليت لازم داريد چاپ بنر در یک مركز چاپ عالی انجام دهيد. تبلیغات قادرند جهت طیف گسترده ای از مقاصد به كار گرفته شوند. چاپ بنر زيبا كه سبب جلب نظر مخاطب گردد و شيوه مطلوب جهت اطلاع رسانی اخبار با ارزش مانند بازگشايی یک فروشگاه بزرگ و یا اطلاع رسانی درخصوص كالاها و خدمات تازه است.

بنرها در سايز ها و ابعاد گوناگون قابليت چاپ دارند، پس شما اين امكان را داريد كه یکی از مطلوب ترين ها را برگزينيد. چاپ بنر عالی بزرگ جهت به كار گيری در یک کنفرانس یا جشنواره انجام می شود، حال ان که بنر متوسط ، جهت جلب نظر به یک كالا تازه در فروشگاه شما می باشد.یکی از خدمات منحصر به فرد شركت افراگرافيک ، چاپ بنر با کیفیت مطلوب در كمترين وقت و همراه بيشترين سطح کیفیت می باشد. امروزه بنر از پر استفاده ترين و كم هزينه ترین راه ها برای زيبا ساختن مكان های بیرونی و داخلی است. هزينه چاپ بنر به عوامل زيادي بسته است که با اهميت ترین آنها کیفیت جنس بنر و همينطور کیفیت رنگ چاپ شده بر بنر است.

چاپ بنر در این شركت برروی بنرهای کره ای و چینی اعمال مي شود و چاپ در این شركت بر روی بنر ۸ انس و ۱۰ انس انجام می گردد. ساير خدمات مانند پانچ و ولد هم جز خدمات افراگرافيک می باشند.

ويژگی های چاپ بنر تا عرض ۳٫۲ متر

  • براي سفارش دادن هر متراژی محدوديت نداريم.
  • حساب كردن هزينه چاپ بنر به شكل متر مربع است.
  • طول سفارش چاپ بر بنر محدودیت ندارد.
  • سفارش های فوری طی یک روز کاری چاپ و آماده فرستادن هستند.

موارد مهم جهت چاپ بنر

  • عكس بايد با فرمت CMYK فرستاده شوند.
  • عكس های خود را حداقل با رزولیشن ۷۲DPI بفرستيد.
  • وقت اماده كردن بنر به شكل معمولی ۲ روز کاری است.
  • ضروری است اگر كه پانچ لازم داريد در توضیحات فرم ثبت سفارش ذكر كنيد.

چاپ بنر تا عرض ۵ متر

چاپ بنر عرض ۵ متر هم به طور تخصصی در چاپخانه این شركت چاپ شده و به طور مستقيم برای شما فرستاده می شود. دستگاه چاپ بنر عرض ۵ متر عظيم ترين عرضی است که شما اين امكان را داريد كه به طور مستقیم در دسترس داشته باشید. دستگاه های چاپ عرض ۵ در ايران كم هستند و اطمينان داشته باشید هزينه ای که ما عرضه می كنيم برای این خدمت قابل قياس با بقيه رقيبان نيست.