بلاگ

معرفی بهترین و با کیفیت ترین جعبه هارد باکس

بهترین جعبه هارد باکس

اگر از چند فعال تولید و عرضه کالا در مورد مناسب‌ترین موارد برای بسته‌بندی محصولات مختلف سوال کنید و از آن‌ها لیستی در این جهت بخواهید، به طور قطع نام هاردباکس نیز در میان اسم‌های معرفی‌شده توسط آن‌ها خواهد بود؛ زیرا مقاومت، زیبایی و جذابیت زیادی دارند و از کاربردپذیری بالایی برخوردار هستند. همچنین امکان سفارشی‌سازی طرح‌های روی آن‌ها وجود دارد که سبب منحصر به فرد‌شدن جعبه محصولتان می‌شود؛ اما «بهترین جعبه هارد باکس چیست؟»، «این نوع جعبه چه انواعی دارد؟» و «ویژگی‌های با کیفیت ترین جعبه هاردباکس چه چیزهایی است؟».

در این مقاله از افراگرافیک قصد داریم، به این سوالات و موارد مرتبط به آن پاسخ دهیم تا ابهام افراد مختلف در مورد این جعبه‌ها را برطرف کنیم و به آن‌ها کمک کنیم تا بتوانند بهترین جعبه هارد باکس را برای بسته‌بندی محصول خودشان انتخاب کنند.

 

هاردباکس چیست؟

هارد باکس چیست؟ به نوعی از جعبه‌ها که با استفاده از مقواهای چندلایه ساخت می‌گردد و برای بسته‌بندی به کار می‌روند، هاردباکس گفته می‌‌شود. بعد از تولید اولیه و آماده‌سازی ساختار اصلی هاردباکس‌ها، روی آن‌ها را با استفاده از کاغذهای طرح‌دار و لوکس پوشانده می‌شود تا زیبایی و جذابیت بسیار بالایی پیدا کنند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نظر خودتان طرح روی هاردباکس را انتخاب کنید و محدودیتی در این زمینه ندارید. همچنین می‌توانید نحوه باز و بسته‌شدن درب جعبه خودتان را نیز انتخاب کنید و آن را نسبت به دیگر موارد موجود در بازار منحصر به فرد کنید، به عنوان مثال آهنربا در روی درب آن بگذارید تا آسان‌تر باز شود و مشتری احساسی راحتی بیشتری داشته باشد.

هاردباکس چیست؟

روش تولید این نوع جعبه نیز به دو نوع دستی و صنعتی تقسیم‌بندی می‌شود که در هنگام استفاده از روش دستی، تمام مراحل توسط خود انسان صورت می‌گیرد، اما دستگاه‌ها، تولید هاردباکس را در روش صنعتی به انجام می‌رسانند. در روش صنعتی بهترین جعبه هاردباکس در مدت زمان کم‌تری نسبت به روش دستی تولید می‌شود، به همین دلیل طرفداران بیشتری دارد و افراد به طور معمول این روش را برای آماده‌سازی جعبه خودشان انتخاب می‌کنند.

 

هاردباکس چه کاربردی دارد؟

کاربردهای هر محصول یکی از مهم‌ترین مواردی است که افراد در هنگام انتخاب یک مورد برای تهیه به آن دقت می‌کنند؛ زیرا این موضوع مفید‌بودن یا نبودن آن مورد برای هدف آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. این موضوع در مورد جعبه هاردباکس نیز صدق می‌کند و به همین دلیل در ادامه به بیان مهم‌ترین کاربردهای بهترین جعبه هارد باکس برای شما می‌پردازیم:

 

بسته‌بندی کالاهای الکترونیکی

کالاهای الکترونیکی نظر موبایل، لپ‌تاب، هدفون‌ها و دیگر موارد، بسیار ظریف هستند و قیمت بالایی نیز دارند. همین موضوع سبب می‌شود تا نیاز باشد که در هنگام جابه‌جا‌کردن آن‌ها از جعبه مستحکم و با دوامی چون هاردباکس استفاده شود. استفاده از این نوع جعبه علاوه بر حفظ سلامت محصول، جذابیت و زیبایی آن را نیز به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

 

حفاظت از محصولات آرایشی و بهداشتی در برابر عوامل آسیب‌زننده

وارد‌شدن ضربه‌های محکم به لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند باعث خراب‌‎شدن یا بیرون‌ریختن آن‌ها شود، بنابراین نیاز است تا در هنگام حمل و نقل آن‌ها دقت زیادی کنید و از هارد باکس برای بسته‌بندی آن بهره ببرید. چون این جعبه‌ها سفت و سخت هستند و جلوی وارد‌شدن ضربه به این محصولات حساس را می‌گیرند.

 

بسته‌بندی محصولات صادراتی

در بازار جهانی امروز، محصولات مختلف توسط برندهای متفاوتی تولید و عرضه می‌شود. به همین دلیل افرادی که در این بازارها مشغول به فعالیت هستند، مانند صادر‌کنندگان محصولات مختلف باید از تکنیک‌های مختلفی استفاده کنند تا محصول خودشان را جذاب‌تر نشان دهند و نظر مشتری را در نگاه اول جذب کنند. برای انجام این کار باید از یک جعبه آماده مناسب و زیبا برای بسته‌بندی استفاده شود. هاردباکس بهترین گزینه برای این کار است، زیرا تنوع طرح بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید به راحتی آن را به صورت یکتا و منحصر به فرد آماده کنید تا از رقیبان خودتان پیشی بگیرید.

 

جلوگیری از مواجه مواد غذایی با عوامل فسادزا

عوامل مختلفی می‌تواند باعث فساد مواد غذایی شود که نیاز است تا از مواجه این محصولات با آن‌ها جلوگیری شود. جهت رسیدن به این هدف نیاز است تا از یک جعبه مناسب مانند هاردباکس برای بسته‌بندی این موارد استفاده کنید. این نوع جعبه‌ها به راحتی باز و بسته می‌شوند و از ورود هوا یا دیگر فاکتورهای آسیب‌زننده به درون بسته‌بندی مواد غذایی جلوگیری می‌کند.

 

ویژگی‌های هاردباکس

برای شناخت هرچیزی، نیاز است تا ویژگی‌‌های شاخص آن را بشناسید، زیرا ویژگی‌ها نشان‌دهنده مشخصات کامل آن مورد هستند و محصول موردنظر را معرفی می‌کنند؛ بنابراین و برای کمک به شما در این زمینه، مهم‌ترین ویژگی‌ های بهترین جعبه هارد باکس را در ادامه معرفی می‌کنیم:

ویژگی‌های هاردباکس

 

حفظ امنیت محصولات مختلف

حفظ امنیت محصولات مختلف در هنگام جابه‌جایی بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد؛ زیرا کمک می‌کند تا محصول موردنظر به سلامت در دستان مشتری قرار بگیرد. اگر به این موضوع دقت نکنید، امکان دارد که کالای موردنظر در هنگام حمل و نقل دچار حادثه شود و به طور کامل از بین برود. به این صورت شما مجبور به ارسال یک نمونه دیگر از آن خواهید بود. با استفاده از هاردباکس می‌توانید خیال خودتان را بابت این موضوع راحت کنید و از امنیت کالا در طول مسیر اطمینان کامل داشته باشید.

 

افزایش ماندگاری نام برند محصول در ذهن مشتریان

وجود لوگو روی بسته‌بندی بسیار مهم است، زیرا باعث می‌شود تا برند شما در ذهن مشتری‌ها به تدریج ثبت شود و آن‌ها با دیدن بسته‌بندی موردنظر در هر جایی دیگر به یاد محصول و برندتان می‌افتد. به این صورت دیگر کسی هم نمی‌تواند از طرح موجود روی بسته‌بندی کپی‌برداری کند و این طراحی تا ابد متعلق به شما خواهد ماند؛ اما برای رسیدن به این هدف باید از جعبه‌ای با قابلیت چاپ لوگو استفاده کنید. هاردباکس چنین محصولی است و می‌تواند به خوبی نیاز شما در این جهت را برطرف کند.

 

امکان قراردادن آهنربا برای باز و بسته‌شدن راحت آن

هاردباکس به شما امکان می‌دهد تا بتوانید در روی درب باز و بسته‌شدن جعبه، آهنربا بگذارد. با استفاده از این آهنربا مشتریان می‌توانند راحت‌تر و آسان‌تر درب بسته‌بندی موردنظر را باز و بسته کنند و تجربه کاربری بهتری در هنگام استفاده از آن خواهند داشت.

 

مقاومت و دوام بسیار بالا

در هنگام جابه‌جایی امکان دارد که به بسته‌بندی ضربه وارد شود، بنابراین باید جعبه استفاده‌شده برای این موضوع مقاومت و دوام بسیار بالایی داشته باشد. بهترین جعبه هاردباکس از این ویژگی برخوردار است و استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه‌های مختلف دارد.

 

افزایش جذابیت محصول ارائه‌شده

امکان سفارشی‌سازی طرح موجود روی هاردباکس به شما امکان می‌دهد تا بتوانید از طرح‌های مختلفی برای آماده‌سازی این نوع جعبه استفاده کنید. به این صورت می‌توانید جذابیت بسته‌بندی کالای ارائه‌شده خودتان را به طور قابل‌توجهی افزایش دهید و میزان جذب مشتری توسط آن را بیشتر کنید.

 

امکان استفاده چندباره از این جعبه

شما می‌‍توانید از بهترین جعبه هارد باکس به صورت چندباره استفاده کنید و بسته‌بندی محصولات مختلف را با به کارگیری آن به انجام برسانید. به این صورت می‌توانید در هزینه‌های خودتان صرفه‌جویی انجام دهید و هم کاغذ و مقوای کم‌تری مصرف کنید.

در قسمت قبل ویژگی های بهترین جعبه هاردباکس را به شما گفتیم تا آن‌ها را به طور کامل بشناسید، اما توضیحات لازم انواع مختلف این نوع جعبه شامل هاردباکس مواد غذایی، جعبه هاردباکس اریب، جعبه هاردباکس بازی، جعبه هاردباکس جواهرات و دیگر موارد را در ادامه متن برای شما بیان می‌کنیم.

 

1. هاردباکس مواد غذایی

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل
مقوا داخلی ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگو 100 عدد 5 الی 10 روز کاری
مقوا داخلی ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 عدد 5 الی 10 روز کاری
مقوا داخلی ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 عدد 5 الی 10 روز کاری
مقوا داخلی ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 عدد 5 الی 10 روز کاری
مقوا داخلی ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 عدد 5 الی 10 روز کاری

کیفیت مواد غذایی تحویل‌داده شده به مشتری، به نوع بسته‌بندی آن وابستگی دارد، به همین دلیل مهم است که چه نوع جعبه مقوایی را برای بسته‌بندی آن انتخاب می‌کنید. هاردباکس بهترین گزینه برای این کار به شمار می‌آید، زیرا ماندگاری و استحکام بسیار بالایی دارد و هم زیبایی بی‌نظیری دارد. کفه و رویه هارد‌باکس مواد غذایی به طور معمول به صورت جدا، یا متصل مگنتی ساخته می‌شود. انواع جنس رویه جعبه هارد باکس قابل استفاده برای این کار را در جدول قسمت قبل به شما معرفی کردیم تا آن‌ها بشناسید و بتوانید با توجه به محصولتان، مورد مناسب خودتان را انتخاب کنید.

 

2. جعبه هاردباکس اریب

جنس حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگو 100 عدد 12 روز کاری دو یا سه تیکه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 عدد 12 روز کاری دو یا سه تیکه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ گلاسه 100 عدد 12 روز کاری دو یا سه تیکه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 عدد 12 روز کاری دو یا سه تیکه

جهت آماده‌سازی جعبه هارد باکس اریب، ابتدا نیاز است تا خط تیغ و قالب آن صورت بگیرد، البته می‌توان از قالب آماده نیز برای این کار استفاده کرد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان رویه یا زیره این نوع از هاردباکس را کوتا‌ه‌تر کنید و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

 

3. جعبه هاردباکس بازی

جنس حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگو 100 عدد دوازده روز کاری درب از بالا و کنار چسب
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 عدد دوازده روز کاری درب از بالا و کنار چسب
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 عدد دوازده روز کاری درب از بالا و کنار چسب
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 عدد دوازده روز کاری درب از بالا و کنار چسب

برای نگهداری موارد مختلف مرتبط به بازی‌های مختلف، جعبه هارد باکس بازی بهترین گزینه به شمار می‌آید؛ زیرا استحکام بالایی دارد و می‌توان آن را به راحتی جابه‌جا کرد. برای تولید این نوع از جعبه نیز نیاز است تا ابتدا خط تیغ و قالب آن آماده شود و امکان تولید هاردباکس بازی در سایزهای مختلف به صورت اختصاصی وجود دارد. برای افزایش جذابیت و رویه این نوع از هاردباکس می‌توانید روکش مات یا سلفون را نیز به کار ببرید.

 

4. جعبه هاردباکس جواهرات

جنس حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگور 100 عدد 12 روز کاری جدا از هم، متصل مگنتی یا کشویی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 عدد 12 روز کاری جدا از هم، متصل مگنتی یا کشویی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 عدد 12 روز کاری جدا از هم، متصل مگنتی یا کشویی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 عدد 12 روز کاری جدا از هم، متصل مگنتی یا کشویی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 عدد 12 روز کاری جدا از هم، متصل مگنتی یا کشویی

جعبه هاردباکس جواهرات

بسته‌بندی طلا و جواهرات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به همین دلیل باید به آن توجه ویژه‌ای کرد و از جعبه‌هایی مناسب برای رسیدن به این هدف استفاده کرد. هاردباکس طلا و جواهرات یکی از بهترین گزینه‌ها برای این کار به شمار می‌رود، زیرا بسیار ایمن است و می‌تواند شما را از سلامت این کالا مطمئن سازد. همچنین جذابیت بسیار بالایی دارد، بسیار شیک است و می‌توان آن را در سایزهای مختلف تولید کرد. تنوع بالای این محصول نیز باعث می‌شود تا دست شما برای انتخاب رویه آن باز باشد. در جدول بالا جنس‌های مختلف این محصول را معرفی کردیم. برای محافظت بیشتر از هاردباکس نیز می‌توانید رویه آن را با استفاده از سلفون مات یا براق روکش کنید.

 

5. جعبه هاردباکس دو تیکه

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگو 100 عدد 12 روز کاری رویه و کفه جدا از هم
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 عدد 12 روز کاری رویه و کفه جدا از هم
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 عدد 12 روز کاری رویه و کفه جدا از هم
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 عدد 12 روز کاری رویه و کفه جدا از هم
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 عدد 12 روز کاری رویه و کفه جدا از هم

جعبه هاردباکس دو تیکه

عمر و دوام هاردباکس دو تیکه بسیار بالا است و برای پوشاندن رویه آن می‌توانید از سلفون مات یا براق استفاده کنید. استفاده از این روکش‌ها باعث می‌شود تا جذابیت بسیار بالایی پیدا کنند و به همین دلیل در کارهای تبلیغاتی به طور عمده از آن‌ها استفاده می‌شود. بدنه این جعبه‌ها زبر یا خشن نیست که سبب می‌شود تا افراد هنگام دست‌کشیدن روی آن‌ها احساس خوبی پیدا کنند. همچنین این نوع از جعبه با رنگ‌بندی متنوعی وجود دارد، این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا در هنگام انتخاب کار راحت‌تری داشته باشید. لوگوی برند خودتان را نیز می‌توانید به راحتی روی این جعبه بچسبانید تا آن را بهتر به مشتریان معرفی کنید و کسب و کارتان را در ذهن آن‌ها ماندگار سازید.

 

6. جعبه هاردباکس سایز بزرگ

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوای ضخیم و یا ام دی ‌اف+ رویه گالینگور 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول
کفی ام دی ‌اف+ رویه گالینگور 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول
مقوای ضخیم + رویه چرم 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول
کفی ام دی ‌اف+ رویه چرم 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول
مقوای ضخیم + رویه کاغذ گلاسه 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول
کفی ام دی ‌اف+ رویه کاغذ گلاسه 100 3 تا 7 روز کاری کالیته، کالیته کلاسوری، آلبوم محصول و کیف محصول

بهترین جعبه هارد باکس سایز بزرگ به صورت درب بلند ساخته می‌شود و بیشتر برای کاربردهای صنعتی استفاده می‌شود. جنس داخلی این نوع از جعبه دوام و استحکام بسیار بالایی دارد، زیرا به طور معمول با استفاده از مقوای ضخیم یا ام‌ دی‌ اف ساخته می‌شود. برای محافظت از رویه آن نیز می‌توانید سلفون مات یا براق را به کار بگیرید. استفاده از این روکش‌ها همچنین باعث می‌شود تا این جعبه‌های جنس بسیار مناسبی پیدا کنند و به شما کمک کنند تا بتوانید با یک تیر دو نشان را بزنید. همچنین هاردباکس سایز بزرگ تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و از این جهت نیز محدودیتی برای شما وجود ندارد.

 

7. جعبه هاردباکس سه ‌تیکه

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگور 100 12 روز کاری کفه و رویه جدا از هم به اضافه یک تیکه اضافه بین آن‌ها
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 12 روز کاری کفه و رویه جدا از هم به اضافه یک تیکه اضافه بین آن‌ها
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 12 روز کاری کفه و رویه جدا از هم به اضافه یک تیکه اضافه بین آن‌ها
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 12 روز کاری کفه و رویه جدا از هم به اضافه یک تیکه اضافه بین آن‌ها
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 12 روز کاری کفه و رویه جدا از هم به اضافه یک تیکه اضافه بین آن‌ها

از جعبه هاردباکس سه تیکه می‌توانید برای کارها و اهداف مختلف استفاده کنید و در این زمینه دست شما باز است. برای آماده‌سازی این نوع جعبه‌ها باید ابتدا، خط تیغ و قالب آن‌ها درست شود، البته امکان استفاده از قالب‌های ساخته‌شده نیز در این زمینه وجود دارد. همچنین برای محافظت از آن‌ها می‌توانید از روکش سلفون مات یا براق یا پوشش یو‌ وی استفاده کنید. این روکش‌‎ها علاوه‌بر افزایش استحکام، زیبایی آن‌ها را به نیز به طور قابل‌توجهی زیاد می‌کنند. همچنین در هنگام آماده‌سازی این نوع از جعبه می‌توانید طرح‌های خاص خودتان را به کار ببرید و آن را منحصربه‌فرد کنید.

 

8. جعبه هاردباکس عطر و ادکلن

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگور 100 12 روز کاری مربعی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 12 روز کاری مربعی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 12 روز کاری مربعی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 12 روز کاری مربعی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 12 روز کاری مربعی

بسته‌بندی عطر و ادکلن یکی از عواملی است که باعث جذب افراد مختلف برای خرید این محصول می‌شود؛ بنابراین باید از جعبه‌ای مناسب، جذاب و مستحکم برای این کار استفاده کنید. هارد باکس عطر ادکلن دارای این ویژگی‌ها است و به راحتی می‌توانید نیازهای موجود در این جهت را برطرف کند. امکان پیدا کردن این جعبه در سایزهای مختلفی برای شما وجود دارد و تنوع رنگی بسیار بالایی دارد. این موضوع باعث می‌شود تا در هنگام خرید دستتان باز باشد و بتوانید انتخاب بهتری انجام دهید.

 

9. جعبه هاردباکس کادویی

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوای گلاسه+ گالینگور 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه
مقوای ایندربورد+ رویه گالینگور 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه
مقوای گلاسه+ رویه چرم 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه
مقوای ایندربورد+ رویه چرم 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه
مقوای گلاسه+ رویه کاغذ گلاسه 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه
مقوای ایندربورد+ رویه کاغذ گلاسه 100 7 تا 15 روز کاری دایره‌ای، مربعی، مستطیلی و ذوزنقه

جعبه هاردباکس کادویی

برای اینکه بتوانید هدیه خودتان را فاخر نشان دهید، نیاز است تا بسته‌بندی شیک و جذابی را برای آن استفاده کنید. جعبه هاردباکس کادویی گزینه‌ای است که می‌تواند به خوبی این نیاز را برطرف کند. برای محافظت بیشتر از این جعبه نیز می‌توانید روکش سلفون مات یا براق یا یو وی موضعی را به کار بگیرید. از این جعبه می‌توانید به راحتی چند بار استفاده کنید. به این صورت دیگر نیاز به تهیه دوباره تهیه جعبه کادو برای دیگران را نخواهید داشت و می‌توانید از همین نمونه برای بسته‌بندی هدیه خودتان استفاده کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید صرفه‌جویی اقتصادی قابل توجهی داشته باشید و به محیط‌زیست نیز کمک کنید.

 

10. جعبه هاردباکس کشویی

جنس جعبه حداقل تیراژ

 

زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگور 100 12 روز کاری جعبه کبریت
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 12 روز کاری جعبه کبریت
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 12 روز کاری جعبه کبریت
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ تحریر 100 12 روز کاری جعبه کبریت
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ کاغذ فانتزی 100 12 روز کاری جعبه کبریت

این نوع هاردباکس‌ها بسیار شیک هستند و به طور معمول برای بسته‌بندی جواهرات، عطر و ادکلن، یا هدیه‌های مختلف استفاده می‌شود. شما می‌توانید روی این نوع از هاردباکس‌ها را طلاکوبی کنید تا جذابیتش را به طور قابل‌توجهی افزایش دهید. همچنین می‌توانید داخل جعبه را با فوم و پارچه پر کنید. این کار کمک می‌کند تا از سلامت کالای موجود در بسته‌بندی خیالتان راحت شود و هیچ‌گونه آسیبی نبیند. تولید این نوع جعبه نیز به صورت اختصاصی توسط افراگرافیک صورت می‌گیرد که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید آن را به صورت خاص و سفارشی‌سازی‌شده تحویل بگیرید.

 

11. جعبه هاردباکس مگنتی

جنس جعبه حداقل تیراژ زمان تحویل شکل جعبه
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گالینگور 100 12 روز کاری متصل درب مگنتی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه چرم 100 12 روز کاری متصل درب مگنتی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه گلاسه 100 12 روز کاری متصل درب مگنتی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه تحریر 100 12 روز کاری متصل درب مگنتی
مقوا داخلی ۲ میلی‌متر یا ۳ میلی‌متر+ رویه کاغذ فانتزی 100 12 روز کاری متصل درب مگنتی

جعبه هاردباکس درب مگنتی یکی از راحت‌ترین گزینه‌ها برای بسته‌بندی است، زیرا به آسانی باز و بسته می‌شود. رنگ‌بندی متنوع و امکان به کارگیری طرح‌های مختلف روی این نوع از هاردباکس سبب می‌شود تا جذابیت بسیار بالایی داشته باشد و همچنین دست شما در هنگام انتخاب نیز باز باشد. جهت محافظت از رویه نیز می‌توانید سلفون مات یا براق و پوشش یو وی موضعی را به کار بگیرید. به طور معمول نیز داخل آن را با فوم یا پارچه می‌پوشانند تا کالای موردنظر در فضایی نرم قرار گیرد و کم‌ترین فشار ممکن به آن وارد شود. این موضوع کمک می‌کند تا امکان آسیب‌دیدنش به حداقل ممکن خودش برسد.

 

جعبه هاردباکس خودتان را از افراگرافیک تهیه کنید!

برای بسته‌بندی انواع مختلف محصولات خودتان باید از جعبه‌ای مناسب استفاده کنید تا بتوانید از ایمن و سالم‌بودنش در طول مسیر اطمینان داشته باشید. جعبه انتخاب‌شده باید از جذابیت بالا و طرح زیبا برخوردار باشد تا بتواند مشتریان مختلف را در نگاه اول به خودش جذب کند. بهترین جعبه هارد باکس چنین موردی است و می‌تواند تمامی این نیازها را برطرف کنید، البته اگر باکیفیت بالا و روش‌های مناسب تولید‌شده باشد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تا از هاردباکس برای بسته‌بندی کالای خودتان استفاده کنید. شما می‌توانید باکیفیت ترین جعبه هاردباکس ها را در افراگرافیک پیدا کنید. این مجموعه دارای کارشناسان مختلفی است که به شما امکان استفاده از مشاوره تخصصی و دقیق را می‌دهد. همچنین تنوع رنگ و طرح‌های بالایی دارد، به همین دلیل مکانی مناسب برای تهیه این نوع از جعبه به شمار می‌آید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *