چاپ فولدر خلاقانه

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمونه کار چاپ فولدر

مراحل چاپ فولدر

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراگرافیک و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09127278295

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ فولدر چیست

فولدر یا پوشه، یکی از ابزارهای مهمی است که به نگهداری از اسناد و اوراق کمک می کند. همچنین این ابزار می تواند فضایی را برای قرارگیری کارت ویزیت و سی دی نیز فراهم نماید. به همین دلیل است که چاپ فولدر فست برای دفاتر کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. ویژگی های چاپ فولدر افست و انواع چاپ فولدر افست کدامند؟ در ادامه مطلب خواهید خواند.

چاپ فولدر افست چیست؟

بدون تردید بسته بندی مدارک و نظم در ارسال آن ها در تمامی کسب و کارها اهمیت دارد و هرچه این بسته بندی زیباتر، شکیل تر و جذاب تر باشد، تاثیر آن روی مخاطبان آن کسب و کار بیشتر خواهد بود. درست به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل، به سراغ چاپ فولدر آفست می روند.
چاپ آفست فولدر اغلب می تواند به صورت دو رو و یا یک رو باشد. در چاپ یک رو، تنها روی حالت بسته فولدر چاپ انجام می شود این در حالی است که در چاپ دورو، هنگامی که فولدر باز می شود نیز چاپ دیده می شود.
خوب است بدانید که از فولدرها می توان با چند اهداف همزمان استفاده کرد. ضمن آنکه شما می توانید قراردادها، اسناد و مدارک را به شکل کاملا دسته بندی شده و منظم به مشتری، همکار و هر مخاطب خود ارائه دهید، امکان تبلیغات نیز وجود دارد. یعنی با تبلیغاتی که روی فولدر چاپ شده، شما می توانید به راحتی این کار را انجام داده و مخاطب را تحت تاثیر این تبلیغات قرار دهید.

ویژگی های چاپ فولدر افست

براس سفارشاتی با تیراژ بالا، چاپ فولدر افست صورت می گیرد. در این چاپ به صورت سری های 1000 عددی چاپ خواهند شد. به همین دلیل است که اغلب امکان چاپ فولدر در تیراژهایی پایین وجود ندارد.
البته یکی از ویژگی های چاپ فولدر افست این است این کار با سرعت بالایی انجام می شود و در نهایت کاربران می توانند در مدت زمان کوتاهی سفارش خود را به صورت آماده شده تحویل بگیرند.

انواع چاپ فولدر افست

به طور کلی، با توجه به فضایی که در اختیار شما قرار می دهند، دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام می توانند با توجه به نیاز شما چاپ شوند. انواع چاپ فولدر افست به شرح زیر است:

  • فولدر افست دو لت
  • فولدر افست سه لت

فولدر افست دو لت

فولدر آفست دو لت درست شبیه به یک جلد کتاب است. به این معنی که اگر آن را باز کنید، دو صفحه رو به روی هم را شاهد خواهید بود که هر کدام از آن ها دارای فضایی برای نگهداری برگه ها، اسناد، مدارک و سی دی هستند.

فولدر افست سه لت

این فولدر نیز همانند فولدر آفست دولت است، اما تفاوت آن با فولدرهای دو لت این است که با باز کردن آن، سه صفحه مجاور هم را کنار هم می بینیم که اتفاقا می تواند فضای بیشتری را برای نگهداری از مدارک و اسناد در اختیار قرار دهد.

انواع چاپ

انواع چاپ مختلف است و می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • چاپ فولدر در 4 رنگ و در اندازه های زینک های استاندارد
  • چاپ فولدر با رنگ ترکیبی
  • چاپ فولدر طلا و نقره
  • چاپ فولدر متالایز

هزینه ها و تعرفه های چاپ فولدر آفست

هزینه ها و تعرفه های چاپ فولدر آفست با توجه به نوع چاپ دیجیتال و فولدر متفاوت خواهد بود.
فولدرها در متریال های مختلفی چاپ می شوند. فولدرهای مقوایی نسبت به فولدارها کاغذی، دارای استحکام بیشتری هستند. به همین دلیل برای چاپ فولدرهای تبلیغاتی از این متریال استفاده شود، بهتر خواهد بود.
فولدرهای تبلیغاتی را می توانید برای تبلیغات کسب و کار خود در نمایشگاه ها و غرفه ها به منظور مرتب نگه داشتن فرم ها مورد استفاده قرار دهید. به این ترتیب ضمن نظم بخشیدن، می توانید برند کسب و کار خود را نیز به راحتی تبلیغ نمایید.

سفارش چاپ فولدر آفست

سفارش چاپ پوشه یا چاپ فولدر آفست برای کسب و کارها بسیار مناسب است، چرا که این فولدرها می توانند راهی حرفه ای برای تبلیغات کسب و کار باشند.
از سوی دیگر اگر می خواهید به اسناد و مدارک خود نظم دهید، سفارش چاپ فولدر آفست یکی از بهترین گزینه ها است.
در افراگرافیک شما می توانید به صورت های مختلفی اقدام به سفارش چاپ فولدر آفست نمایید و باکیفیت بالایی سفارش خود را دریافت نمایید.

سبد خرید