چاپ ست اداری آفست

افراگرافیک » فروشگاه » چاپ آفست » چاپ ست اداری آفست

چاپ ست اداری اقتصادی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان اول

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان چهارم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان سوم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری کامل

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست پاکت (آ4-آ5-نامه)

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست پاکت (نامه و آ4)

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمونه کار چاپ ست اداری آفست

مراحل چاپ ست اداری آفست

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراگرافیک و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09127278295

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ ست اداری آفست چیست

تفاوتی ندارد که کسب ‌ و کار شما جدید یا قدیمی باشد؛ چرا که برای موفق شدن و باقی‌ماندن در چرخه رقابت باید همواره در فکر تبلیغات باشید. خوشبختانه در این باره از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد که یکی از آن‌ها چاپ ست اداری است. دقت کنید که عواملی مانند قیمت چاپ ست اداری و موضوعاتی مانند برندسازی به‌واسطه آن باعث شده‌اند تا این روزها، ست اداری کامل متقاضیان زیادی داشته باشد.

چاپ ست اداری اختصاصی موضوع مهمی است که اگر شما هم صاحب یک کسب ‌و کار هستید، باید به آن توجه کنید. این ست شامل اوراق اداری ضروری می‌شود که با توجه ‌به ماهیت برند شما و اهدافتان از سفارش آن‌ها، طراحی می‌شوند. با کمک ست اداری می‌توانید برند، خدمات و محصولات خود را به مخاطبانتان معرفی کنید و به‌طورکلی می‌توان سفارش چاپ ست اداری را یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی دانست که بازدهی بالایی دارد.

نکات مهم در تولید و چاپ ست اداری

هر کسب‌وکاری می‌تواند اوراق اداری مورد نیازش را با توجه‌ به هرکدام از محصولاتش، جداگانه طراحی و چاپ کند؛ اما آیا این موضوع منطقی است؟

مطمئناً برای این کار نیاز به رحمت و انرژی بسیار بیش‌تری خواهد بود و برای سفارش چاپ آن‌ها باید تیراژهای بالایی در نظر بگیرید. این موضوع باعث بالا رفتن هزینه‌های تبلیغاتی می‌شوند و منطقی‌تر از که به سراغ سفارش چاپ ست اداری بروید. در ادامه بیایید بررسی کنیم که برای چاپ یک ست اداری خوب باید چه نکاتی را رعایت کنید:

انتخاب جنس کاغذ

در ابتدا باید بدانید که این ست می‌تواند هویت و شخصیت برند شما را برای مخاطبان تعریف کند؛ ازاین‌رو توصیه می‌کنیم برای انتخاب کاغذ به سراغ جنس‌های خوبی بروید. کاغذ‌های ۸۰ گرمی عموماً برای این کار استفاده می‌شوند، اما برای ایجاد تمایز بهتر است از کاغذ‌هایی با گرم بالاتر استفاده شود.

تلفیقی از زیبایی و سادگی ایجاد کنید!

ست اداری نباید طراحی شلوغ و به هم ریخته‌ای داشته باشد. به همین منظور به دنبال طراحی‌های ساده باشید. درعین‌حال زیبایی این ست می‌تواند روی بازخورد مخاطب اثرات زیبایی داشته باشد. در نتیجه چاپ ست اداری را با طراحی‌های ساده اما زیبا انجام دهید تا بازخورد بهتری داشته باشید.

به هماهنگی طراحی ست اداری توجه کنید!

لزومی ندارد که همه اوراق به‌کاررفته در ست اداری طراحی‌های یکسانی داشته باشند، اما توصیه می‌کنیم طراح‌ها و رنگ‌هایی که استفاده می‌شوند، بیش‌ترین هماهنگی را با هم داشته باشند. در این پروسه از طراحی‌های خلاقانه استفاده کنید و برای ایجاد هماهنگی، از المان‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید.

اطلاعات کاربردی در آن به کار بروند!

دقت کنید که در چاپ ست اداری هر چیزی جای مشخص باید داشته باشد. برای مثال در هم اوراق لوگو باید در قسمت خاصی چاپ شود تا هماهنگی میان آن‌ها از بین نرود. از طرفی باید اطلاعاتی که در این اوراق ارائه می‌شوند به مخاطب کمک کنند تا با برند، محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهد، آشنا شود و همچنین از طریق آن‌ها با شما در تماس باشد. برای این منظور می‌توانید شماره تماس، ایمیل، شماره فکس و آدرس خود را در این اوراق ذکر کنید.

هزینه چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری ممکن است تحت تأثیر عوامل زیادی تغییر کند و پیش از سفارش باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید. در پروسه تعیین قیمت چاپ ست اداری باید مواردی که در ادامه عنوان می‌شوند، مورد بررسی قرار گیرند:

  • هزینه خرید کاغذ موردنیاز برای چاپ ست اداری
  • تیراژ چاپ و طراحی‌های اختصاصی آن
  • هزینه‌های رایج برای چاپ
  • هزینه طراحی‌های کلی مانند طراحی قالب ست‌های سربرگ A4 یا A5
  • هزینه خدمات اضافی مانند طلاکوبی و خدمات پس از چاپ

توصیه می‌کنیم برای چاپ ست اداری بودجه کافی را در نظر بگیرید، اما اگر به دنبال چاپ ست اداری ارزان هستید، باید از طراحی‌های ساده‌تر و کاغذ‌هایی با گرم پایین‌تر استفاده کنید.

سفارش چاپ اداری ارزان در افرا گرافیک

این روزها اهمیت زیادی دارد که برای انجام امور تبلیغاتی به چه کسی مراجعه می‌کنید؛ چرا که امکان سو استفاده در این زمینه بسیار زیاد است. خوشبختانه افرا گرافیک چاپ ست اداری تهران را با هزینه بسیار منطقی انجام می‌دهد و با یک‌بار سفارش چاپ ست اداری از این مجموعه، برای دفعات بعد هم مشتاق به سفارش خواهید بود.

علاوه‌بر قیمت مناسب، افرا گرافیک تیم قدرتمندی از طراحان و افراد با تجربه در حوزه گرافیک استفاده می‌کند که می‌توانند نظرات و ایده‌های شما را به واقعیت تبدیل کنند.

سبد خرید