افراگرافیک » فروشگاه » چاپ آفست » چاپ ست اداری آفست

چاپ ست اداری اقتصادی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان اول

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان چهارم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری چیدمان سوم

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست اداری کامل

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست پاکت (آ4-آ5-نامه)

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

چاپ ست پاکت (نامه و آ4)

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمونه کار چاپ ست اداری آفست

مراحل چاپ ست اداری آفست

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراگرافیک و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09127278295

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ ست اداری آفست چیست

چاپ ست اداری آفست

ست اداری شامل اقلام مختلفی است که هر کدام کاربردی دارند. این ست ها بدون طراحی نیز می توانند کارایی داشته باشند، اما طراحی و چاپ ست اداری همانند تبلیغات گسترده عمل می کنند. یکی از مهم ترین اصول تبلیغات یک کسب و کار، چاپ ست اداری است. ست های اداری مجموعه ای از اوراق است که از آن ها برای انجام مکاتبات رسمی و غیر رسمی استفاده می شود. درست به همین دلیل است که طراحی و چاپ این ست، می تواند برای حرفه ای نشان دادن یک برند، به خوبی عمل کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با مزایای چاپ ست اداری، هزینه و چگونگی ثبت سفارش این ست آشنا شوید:

اهمیت چاپ ست اداری

چاپ ست اداری می تواند به اعتبار و هویت کسب و کار شما کمک بسیاری کند. از طرف دیگر طراحی ست اداری و چاپ آن تاثیر بسزایی در معرفی شرکت و کسب و کارتان به دیگران خواهد داشت.
ست های اداری اقلام مختلفی مانند برگه ها، پاکت های نامه، سربرگ، برگه یادداشت، کارت ویزیت و … را در برمی گیرند که هر کدام نقش مهمی را بازی می کنند.
یک ست اداری که حرفه ای طراحی شده و در چاپ آن از مواد مرغوبی استفاده شده باشد، می تواند خود به تنهایی به صورت یک معرف حرفه ای عمل کند.

اجزای ست اداری

تمامی اجزای ست اداری، از سربرگ ها گرفته تا کارت های ویزیت طراحی و چاپ شده، می توانند تاثیر مثبتی بر روابط شما با مشتریان و حتی همکارانتان داشته باشند. حیطه فعالیت کسب و کار شما مهم نیست، اما کمک گرفتن از یک تیم خلاقه و حرفه ای برای چاپ آفست ست اداری، به شما کمک می کند تا ابعاد گسترده تری از کار خود را تبلیغ نمایید.
یک ست اداری حرفه ای، دارای طراحی فوق‌العاده و بسیار باکیفیت است که می تواند اعتبار شما نزد مشتریان، مراجعین و همکاران افزایش دهد. توجه داشته باشید که تعامل شما با مشتریان و همکارانتان اجتناب ناپذیر است و استفاده از تاثیر چاپ آفست ست اداری، به معنی تبلیغات غیر مستقیم برای کسب و کار شماست.
یکی از جذابیت های چاپ ست اداری این است که طراح ها روی تمامی اقلام و اجزای ست چاپ می شوند و این هماهنگی ها می تواند مجموعه زیبا و جالب بسازد.
شما می توانید با بهره‌گیری از مشاوران تیم افراگرافیک، ست های اداری جذاب خود را در بالاترین سطح کیفیت دریافت نمایید.

انواع جنس کاغذ مناسب ست اداری

به طور معمول، برای چاپ یک ست اداری، از کاغذهای تحریر ساده و کاغذ مقواهای فانتزی استفاده می شوند.
کاغذهای تحریر ساده، از جمله متداول ترین کاغذها است که برای سربرگ ها و چاپ ست های اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
کاغذ مقواهای فانتزی، شامل کاغذ فابریانو و کهلر، کاغذ کتان، کاغذهای امباس و مقوای کارتی می شوند. این دسته از کاغذ مقوایی ها دارای بافت و طرح بوده که بیشتر برای اقلام پاکتی مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه چاپ ست اداری

هزینه‌ های مربوط به چاپ ست اداری به عواملی مانند کیفیت کاغذ و نوع چاپ و میزان تیراژ تولید بستگی دارد. هرچه در انتخاب سطح کیفی نوع کاغذ و گرافیک و طراحی چاپ حساس‌ تر باشید و از متریال مرغوب‌ تر استفاده کنید، مسلما هزینه ‌ها و قیمت‌ های مربوط به چاپ ست اداری نیز با افزایش همراه خواهد بود. البته تعرفه چاپ ست اداری در افراگرافیک مناسب است و شما می توانید با هزینه های به صرفه در بالاترین سطح کیفیت سفارش طراحی ست اداری را صورت دهید.

سفارش چاپ ست اداری

برای سفارش چاپ ست اداری مورد نظر خود، ابتدا باید گرافیک کلی این ست را مد نظر داشته و دهنیتی کلی از طیف رنگ‌ها و طرح‌ های مورد نیاز داشته باشید. سپس می ‌توانید به یکی از مراکز چاپ و مونتاژ این اوراق مراجعه نموده و با استفاده از راهنمایی‌ های کارشناسان آن بخش و مشاهده کاتالوگ‌ها و آلبوم ‌های مختلف درباره طرح نهایی تصمیم بگیرید‌. در گام بعدی لازم است تعداد و مقدار تیراژ تولید این اقلام و اوراق را بسته به میزان نیاز خود اعلام نمایید و در آخر در خصوص هزینه ‌های جاری و نوع پرداخت به توافق برسید.

البته شما می توانید به راحتی چاپ ست اداری را به تیم افراگرافیک بسپارید. با تماس با کارشناسان مجموعه و از طریق وب سایت، بدون صرف وقت اضافی، می توانید نسبت به ثبت سفارش چاپ ست اداری اقدام نمایید.

نمونه کار چاپ ست اداری

در این بخش شما می توانید نمونه کار چاپ ست اداری افراگرافیک را مشاهده نمایید:

سبد خرید