چاپ کلاسور

kelasorbox

چاپ کلاسور جعبه ای

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

کلاسور11
کلاسور6
کلاسور8

نمونه کار چاپ کلاسور

مراحل چاپ کلاسور

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراباکس و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09122246022

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ کلاسور چیست

چاپ کلاسور چیست؟

چاپ کلاسور یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی در سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ است که از آن برای بایگانی اسناد شرکت، فاکتورها، رزومه‌ها و غیره استفاده می‌شود. در واقع صاحبان کسب و کار به کمک این پوشه می‌توانند به مقاصد تبلیغاتی قابل توجهی دست یابند.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ، رزومه و کاتالوگ‌ها و بروشورهای خود را به‌صورت یک پکیج کامل گردآوری می‌کنند و در قالب یک کلاسور اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

جدول ویژگی چاپ کلاسور
🎨 طراحتیم افراباکس
🖨️ خدماتچاپ و تولید
📦 انواع چاپ تبلیغاتی، اختصاصی، اداری، فانتزی
💰 قیمتبستگی به طرح و نوع چاپ
📥 هدف از چاپ کلاسورتبلیغات، بایگانی، برندسازی
☎️ نحوه سفارشثبت در سایت

انواع چاپ کلاسور

انواع کلاسور را می‌توان به گروه‌های تبلیغاتی، اختصاصی، فانتزی و … تقسیم بندی کرد. شایان ذکر است که هر کدام از مدل‌های مختلف کلاسور از نظر اندازه با هم متفاوت هستند و به‌طور تقریبی کلاسور ها دارای اندازه‌ای بین 3-8 سانتی متر می‌باشند، همچنین تمام کلاسور ها اعم از کلاسور تبلیغاتی، کلاسور اختصاصی، کلاسور اداری، کلاسور فانتزی دارای قفل می‌باشند که به 2 حلقه و 4 حلقه تقسیم می‌شوند که آنها نیز انواع مختلفی دارند. مثلاً قفل‌هایی که روی عطف قرار می‌گیرند با قفل‌هایی که روی لت پشتی جلد قرار می‌گیرند تفاوت دارند. همچنین اندازه قفل‌های کلاسور با هم متفاوتند و بر اساس عطف کلاسور باید قفل متناسب با آن انتخاب شود.

در واقع شما با توجه به نیازی که در خصوص انواع کلاسور ها دارید، می‌توانید یک دسته بندی در این خصوص تعریف کرده و متناسب با هدف خود، الگوی چاپ را طراحی و سفارش دهید.

مزایای چاپ و تولید کلاسور تبلیغاتی

از جمله مزایای تهیه کلاسور باید به موارد زیر اشاره کرد:

تبلیغات

یکی از مهمترین مزایای تولید کلاسور، تبلیغات و معرفی محصول و یا خدماتی است که به مشتریان ارائه داده می‌شود. در واقع شما با قرار دادن برگه‌هایی که حاوی متن‌ها و یا تصاویری که معرفی کننده کسب و کار شما هستند، نوعی تبلیغات محسوب می‌شود.

بایگانی

یکی دیگر از مزایای تولید کلاسور تبلیغاتی، بایگانی و حفظ و نگهداری اسناد، مدارک و رزومه می‌باشد.

برندسازی

برندسازی نیز یکی اهداف اصلی تولید کلاسور تبلیغاتی و اختصاصی می‌باشد که به شناخته شدن و برندینگ شما کمک شایانی می‌کند.

مراحل تهیه کلاسور سفارشی در افرا گرافیک

برای چاپ کردن کلاسور سفارشی و اختصاصی در افرا گرافیک، لازم است مراحل زیر را به‌ترتیب دنبال کنید.

  1. سفارش اولیه: با سفارش اولیه، می‌توانید طرح مورد نظر خود را به کارشناسان افرا گرافیک ارائه کرده و یک مدل ابتدایی از چیزی که می‌خواهید، معرفی کنید. این مرحله به شما کمک می‌کند که در مراحل بعدی، محصولی که تحویل می‌گیرید، مطابقت زیادی با تعریف نیاز اولیه شما داشته باشد.
  2. ارائه طرح از سوی افرا گرافیک: کارشناسان افرا گرافیک با دریافت طرحی که مشتری در بدو امر ارائه کرده و سفارش داده است، یک طرح ایده آل برای چاپ ارائه کرده و پس از به‌دست آوردن تایید مشتری در خصوص آن و احیاناً اعمال تغییرات لازم؛ به مرحله نهایی یعنی چاپ وارد می‌شوند.
  3. چاپ کلاسور: چاپ کلاسور بر مبنای طرحی که بین کارشناسان افرا گرافیک و مشتری توافق شده است، انجام خواهد شد.

نمونه کارهای چاپ کلاسور

زونکن تبلیغاتی آذر سیستم اکباتان طرح 1، زونکن تبلیغاتی آذر سیستم اکباتان طرح 2، زونکن تبلیغاتی آذر سیستم اکباتان طرح 3، زونکن تبلیغاتی موسسه ملل طرح 1، زونکن تبلیغاتی موسسه ملل طرح 2

تعرفهها و قیمت چاپ کلاسور در افرا گرافیک

همانطور که در بالا اشاره کردیم کلاسور ها از نظر طراحی، اندازه و نوع کاربردی که دارند با هم متفاوت هستند. در کل تعرفه و قیمت آنها مطابق با طرح و نوع چاپ، مشخص خواهد شد. برای مشاهده جدیدترین و بروزترین تعرفه‌ها و قیمت کلاسور در افرا گرافیک می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در این زمینه تماس بگیرید.

سفارش چاپ و تولید کلاسور تبلیغاتی و اختصاصی

چنانچه قصد خرید و سفارش کلاسور تبلیغاتی و اختصاصی را دارید می‌توانید به فروشگاه اینترنتی افرا گرافیک مراجعه نمایید و از بین طرح‌ها و نمونه کارهای موجود، ایده‌ای را برای مدل پیشنهادی خود انتخاب کنید و با دریافت مشاوره رایگان از کادر مجرب ما در این مجموعه، گزینه دلخواه را طراحی و سفارش دهید. لازم به ذکر است در فروشگاه افرا گرافیک، طراحی پشت و روی جلد به‌صورت اختصاصی برای مشتریان انجام می‌شو

سوالات متداول

کلاسور یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی در سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ است که از آن برای بایگانی اسناد شرکت، فاکتورها، رزومه‌ها و غیره استفاده می‌شود.

کلاسور تبلیغاتی می توان به تبلیغات، بایگانیو برندسازی کمک زیادی کند.

کلاسور سفارشی برای تبلیغات و برند سازی، بایگانی در مراکز خصوصی و دولتی و یا به صورت فانتزی طراحی و چاپ می شوند.

اگر به دنبال حرفه ای ترین خدمات طراحی و چاپ هستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سبد خرید