تولید زونکن با سایز غیرمتعارف

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تولید زونکن چندلتی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تولید زونکن سه گوش

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمونه کار چاپ زونکن

مراحل چاپ زونکن

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراگرافیک و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09127278295

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ زونکن چیست

زونکن، یکی از وسایل پرکاربرد در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان ها است که به سازمان دهی اوراق، نامه‌ها و از این دست موارد کمک می‌کند. چاپ زونکن سبب شخصی سازی آنها شده و موجب مرتب دیده شدن آنها می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایای چاپ زونکن آشنا شوید.

جدول ویژگی چاپ زونکن
🎨 طراحتیم افراگرافیک
🖨️ خدماتطراحی و چاپ زونکن اختصاصی
📦 روکش زونکنکاغذ، گالینگور و ترمو
💰 قیمتبستگی به متعلقات، نوع حلقه، ابعاد و جنس دارد
⭐ کاغذ چاپیگلاسه با روکش سلفون، گرافت ، کتان و گالینگور
☎️ نحوه سفارشثبت در سایت و تماس با کارشناسان افراگرافیک

چاپ زونکن چیست؟

زونکن، نامی است که به پوشه های بزرگ و نگهدارنده اسناد و مدارک اداری، ترازنامه های مالیاتی، فاکتورهای حقوقی، رزومه ها، پرونده ها و دیگر اوراق نسبت داده می شود‌. زونکن ها، بهترین گزینه برای بایگانی اوراق و مطالبی هستند که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و به همین جهت شرکت ها، ادارات و کارخانه های مختلف برای نگهداری اوراق خود از زونکن استفاده می کنند.

زونکن‌ها معمولاً دو حلقه هستند و در بعضی موارد نیز چهارحلقه ساخته می شوند و به‌دلیل استفاده‌های اداری، جنسی محکم و مقاوم داشته و در مقابل آسیب مقاوم هستند.

یکی از مهم ترین موارد استفاده از زونکن، کاربرد تبلیغاتی آن است که کسب و کارهای مختلف به‌منظور ارائه پکیج های تبلیغاتی خود مانند کاتالوگ، بروشور، تراکت، رزومه‌ها و حتی کارت های ویزیت آن ها را داخل زونکن های تبلیغاتی قرار داده و برای مشتریان و همکاران خود ارسال می کنند.

ساخت و تولید زونکن در ابعاد مختلف صورت می گیرد و این امکان را برای شما فراهم می کند که مطابق نوع کاربری، مقدار نیاز، سفارش مشتریان و میزان بودجه خود ابعاد و سایز زونکن مورد نظرتان را انتخاب نمایید. محدوده ابعاد زونکن به‌طور معمول عطفی مابین ۴ تا ۸ سانتی متر است. در ضمن زونکن ها دارای قفل هستند که غالبا به شکل استاندارد بر روی عطف قرار می گیرند. اندازه این قفل ها از قفل های کوچک با ابعاد ۲ سانتی متر تا قفل های بزرگ به‌اندازه ۷ سانتی متر متغیر است.

بخش داخلی زونکن از آستر تشکیل شده است که می‌توان روی این آستر نقش های مختلف را طراحی کرده و به چاپ رساند. استفاده از روکش با جنس سلفون برای جلوگیری از خوردگی، پوسیدگی و شکنندگی بخش هایی از زونکن که در معرض تاشدگی قرار دارند به‌طور معمول انجام می شود.

مزایای چاپ و تولید زونکن اختصاصی

یکی از مهم‌ترین ویژگی های زونکن این است که این پوشه، بزرگ و دارای ضخامت و استحکام مناسب است که ابعاد و فضای آن امکان بایگانی اوراق و پرونده‌های مختلف در آن را فراهم می کند.

جنس زونکن ها معمولاً مقوایی و پلاستیکی است‌ و دارای قفل‌های دوتایی و چهارتایی کوچک و بزرگ هستند و کیفیت این قفل ها می ‌تواند بسته به شرکت سازنده و ایرانی یا چینی بودن آن متفاوت باشد.

عطف زونکن ها داری ابعاد و اندازه های مختلف است که بسته به نوع نیاز، سلیقه و قیمتشان ممکن است ۸ سانتی متری، ۶ سانتی متری و ۴ سانتی متری باشند.

جنس رویه و آستر زونکن تبلیغاتی یا اختصاصی میتواند گلاسه با چاپ اختصاصی با روکش سلفون و یا گالینگور باشد و همینطور آستر میتواند سفید ساده باشد.

باتوجه به ابعاد و اندازه زونکن ها می توان ۲۰۰ الی ۵۰۰ برگ را در داخلشان جای داد.

زونکن ها معمولاً گیره های دو حلقه ای و چهار حلقه ای از جنس فلز دارند که اوراق پانچ شده در داخل آن‌ها قرار می گیرد و میتواند قفل کننده گیره نیز داشته باشد.

سوراخ های پانچ موجود در حاشیه زونکن ها فاصله ‌های متفاوتی از یکدیگر دارند.

زونکن ها آستری مقاوم و مناسب در قسمت داخلی خود دارند که می توان بسته به نوع خدمات و سلیقه مشتریان طرح ها و نوشته های مختلفی را بر روی این آستر چاپ نمود و در مسیر هویت بخشی به این ابزار تبلیغاتی حرکت کرد.

زونکن ها بسته به سلیقه و نوع کاربری در رنگ ها و طرح های مختلف به چاپ می ‌رسند.

موارد استفاده از زونکن

زونکن‌ها، ابزاری برای تبلیغ نام برند، نوع خدمات و کالاهای یک شرکت یا کارخانه و یا سازمان هستند. در سازمان های مالی و حسابداری و همچنین سازمانهای بایگانی بیشترین کاربرد را دارند. همچنین بهترین ابزار برای نگهداری و بایگانی کردن اوراق مختلف مانند: مدارک، اسناد، پرونده‌ها، رزومه، فاکتورها، ترازنامه ها و رسیدهای مختلف به شمار می‌روند.

از زونکن می‌توان به‌عنوان کاتالوگ برای اطلاع رسانی درباره محصولات و خدمات یا ارسال کارت ویزیت جهت معرفی برند استفاده نمود.

مزایای چاپ زونکن

استفاده از زونکن‌ها به‌عنوان هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود بتوانید جایگاه برندینگ را ارتقا داده و به جذب مشتری بیشتر بپردازید.

زونکن‌ها، ابزارهایی هستند که نیاز به آنها در انواع کسب و کارهای اداری، بازرگانی، حقوقی و آموزشی حس می‌شود و به‌طور کلی زونکن‌ها ابزاری پرکاربرد و ضروری هستند. بنابراین اگر آنها را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهید در واقع ابزاری کارآمد را برایشان به‌عنوان هدیه در نظر گرفته‌اید؛ این کار باعث جلب نظر و اشتیاقشان برای شروع یا ادامه همکاری با شما خواهد شد‌.

وقتی زونکن هایی را که بر روی آنها نام برند، نشان لوگو و تصویری از نشانی و درگاه ارتباطی خود را درج نموده‌اید در اختیار مشتریان قرار می‌دهید، این ابزارها مانند پیک‌ها و بازاریاب‌های کوچک و سیار در محیط‌های مختلف جا به جا شده و جلب توجه می کنند. افزایش شناخت مشتریان نسبت به نام و نشان تجاری شما بهره مندی از محصولات و خدمات را نیز افزایش داده و نمودار بازدهی و رشد را با روند صعودی همراه می کند.

تولید و چاپ زونکن به‌عنوان یک ابزار کارآمد و مورد استفاده تبلیغاتی، موجب پیشرفت شما در میدان رقابت‌ها می‌شود همچنین می‌تواند باعث ایجاد حس اعتماد در مشتریان نیز شود.

زونکن‌ها پوشه‌هایی دارای ویژگی‌های ظاهری مطلوب و کیفیت و دوام بالا هستند و می‌توانند به‌عنوان کاتالوگ‌های تبلیغاتی پیام شما را به مشتریانتان برسانند و بیلبوردها و بنرهای کوچک اما موثری محسوب شوند که تبلیغات تجارت شما را در سطحی مناسب انجام می‌دهند.

تولید زونکن و باکس

مراحل چاپ زونکن در افراگرافیک

مراحل چاپ زونکن در افرا گرافیک به شرح زیر خواهد بود:

دریافت سفارش مشتری

اولین گام این است که انتظارات مشتری مورد بررسی قرار گرفته و سفارش مشتری برای چاپ بخش‌های درونی و بیرونی زونکن دریافت می‌شود. در این مرحله با دقت روی طراحی زونکن تمرکز خواهد شد تا در نهایت رضایت مشتری برای سفارش زونکن تأمین شود.

تطابق دهی سفارش مشتری با استانداردها

پس از دریافت طرح ارائه شده از طرف کارفرما، مجموعه افراگرافیک آن را با استانداردها تطابق می‌دهند تا در نهایت چاپ زونکن بدون نقص انجام شود.

ارائه طرح اولیه

با پایان رسیدن مراحل فوق، طرح اولیه توسط کارشناسان افراگرافیک به مشتری ارائه خواهد شد تا در صورت تمایل، تغییرات جزئی در زونکن ایجاد شود.

دریافت تاییدیه از مشتری

هنگامی که تائیدیه از سوی مشتری دریافت شد، چاپ زونکن آغاز می‌شود.

چاپ زونکن

در این بخش به کمک دستگاه ها و مواد بسیار حرفه ای، زونکن ها تولید شده تا در نهایت زونکن ها با توجه به خواست و نیاز کاربر، تولید و تحویل داده شوند.

ساخت زونکن با سایز غیرمتعارف

تعرفه‌ها و قیمت چاپ زونکن

قیمت تولید و چاپ زونکن به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای نمونه عواملی نظیر: کیفیت ابزاری که برای ساخت زونکن از آنها استفاده می‌شود (کاغذ،  پلاستیک)، ضخامت و قطر بدنه زونکن، ابعاد و جنس عطف، اندازه و کیفیت قفل، سایز و مرغوبیت حلقه‌های فلزی، کیفیت رنگ و وضوح تصویر و طرحی که بر زمینه زونکن چاپ می‌شود، موارد اضافی چاپ مانند طلاکوب، برجسته سازی ، یووی موضعی و  همگی بر قیمت نهایی ساخت زونکن اثرگذار هستند‌.

عامل دیگری که در قیمت گذاری زونکن نقش دارد، نوسانات بازار کالا و موادی است که برای تولید به آنها نیاز دارید. بدیهی است که کیفیت بالای زونکن و دوام و استحکام آن مستلزم وجود فاکتورهایی است که به‌واسطه تقبل هزینه‌های بالاتر امکان پذیر می‌شود.

تعداد و تیراژ تولید زونکن از دیگر عواملی است که بر قیمت زونکن اثر می‌گذارد و می‌توان آن را مدیریت نمود.

نکته قابل توجه این است که استفاده از زونکن به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی، بیان کننده جایگاه برند و وجهه کسب و کار شماست. به همین سبب لازم است برای جذب مشتری بیشتر و ایجاد حس اعتماد در آنها نهایت اهتمام خود را برای فراهم کردن بهترین و باکیفیت ترین مواد جهت ساخت زونکن به کار بگیرید و پایه‌های تبلیغات را به این وسیله استحکام بخشید.

برای دریافت تعرفه‌ها و قیمت تولید زونکن در افراگرافیک، تماس بگیرید.

زونکن سه گوش

نمونه کارهای چاپ زونکن

چنانچه مایل به سفارش چاپ زونکن هستید، می‌توانید نمونه کارهای چاپ زونکن افرا گرافیک از جمله: تولید زونکن با سایز غیر متعارف، تولید زونکن سه گوش، زونکن باکس دار، چاپ زونکن آ 4 و آ 5، تولید زونکن چند لتی و… را مشاهده و گزینه مورد نظر را سفارش دهید. همچنین در منوی طراحی گرافیک بخش طراحی زونکن و یا بخش نمونه کارها انواع نمونه های زونکن را ملاحظه نمایید

سفارش چاپ زونکن در افرا گرافیک

چنانچه قصد چاپ زونکن را دارید می‌توانید به فروشگاه اینترنتی افراگرافیک مراجعه نمایید و با مشاهده نمونه کارها و مدل‌های مختلف گزینه دلخواه را انتخاب و سفارش دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمتی مناسب آنها را تحویل بگیرید. شایان ذکر است که این مجموعه امکان مشاوره رایگان قبل از خرید را برای شما فراهم کرده است.

سوالات متداول

شما میتوانید زونکن مورد نیاز خود را در تعداد و اندازه دلخواه و با توجه به میزان بودجه خود از افراگرافیک سفارش دهید.

زونکن ها بسته به سلیقه و نوع کاربری در رنگ ها و طرح های مختلف به چاپ می ‌رسند. دارای ضخامت و استحکام مناسب می باشند که ابعاد آن امکان بایگانی اوراق و پرونده‌های مختلف در آن را فراهم می کند.

با توجه به امکان مشاوره رایگان در افراگرافیک شما می توانید با مشاوران این تیم تماس بگیرید و توضیحات کاملی در رابطه با نحوه ثبت سفارش به دست آورید.

اگر به دنبال حرفه ای ترین خدمات طراحی و چاپ هستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سبد خرید