چاپ جعبه و بسته بندی

افراگرافیک » فروشگاه » چاپ جعبه و بسته بندی

تولید جعبه های لمینتی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه آویز لباس کد 06

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه کشویی سایز بزرگ کد 03

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه کشویی سایز کوچک کد 01

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه مستطیلی فانتزی کد 07

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه مکعبی کد 05

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس اریب

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس انگشتری

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس بازی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس جواهرات

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس دوتیکه

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس سایز بزرگ

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

جعبه هاردباکس سه تیکه

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمونه کار چاپ جعبه و بسته بندی

مراحل چاپ جعبه و بسته بندی

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

چاپ جعبه و بسته بندی چیست

چاپ جعبه یکی از جدیدترین متدهایی است که در بین مردم مختلف طرفداران بسیار زیادی را جلب کرده است. انسان‌ها همواره از جعبه‌ها برای نگهداری وسیله‌های مختلف و ارائه محصولات خود استفاده می‌کردند. از این رو برای آن که محصولات خود را ارزشمندتر جلوه دهید، بایستی آن را داخل جعبه مناسبی قرار دهید. برای این کار تنها کافی است که به چاپ جعبه بسته بندی اقدام کنید.تبلیغات روش‌های بسیار متنوعی دارد؛ برخی از بیزنس‌ها با پایین آوردن قیمت محصولاتشان سعی در جذب مشتری دارند و برخی هم با تمرکز روی دیزاین و چاپ جعبه بسته بندی منحصربه‌فرد، سعی در این دارند که بتوانند مخاطبان بیشتری را به سوی خود بکشانند. خرید جعبه بسته بندی این روزها در میان کسب‌وکارها بزرگ و کوچک رواج پیدا کرده است و این موضوع دلایل متعدی دارد.
امروزه با توجه به گسترش بازارها در همه زمینه‌ها و افزایش تعداد رقبا، هر کسب‌وکاری باید به دنبال راهی باشد که بتواند در مسیر کسب موفقیت، خود را برتر و متمایز از دیگران نشان دهد. این روش باید بتواند برند، محصولات و خدماتش را به‌خوبی معرفی کند تا در نهایت باعث جذب مشتری شود. چاپ جعبه و بسته بندی آماده، یکی از همین روش‌هایی است که تمام موارد عنوان شده را به‌ صورت یکجا دارد. در ادامه به اهمیت بسته بندی و انواع چاپ جعبه بسته بندی پرداخته‌ایم.

 بررسی مزایای چاپ جعبه و بسته بندی

چرا طراحی و چاپ جعبه بسته بندی؟

چاپ جعبه و بسته بندی باعث می‌شود تا شما محصول بسیار شیک و جذابی داشته باشید که برای تولید آن خلاقیت به خرج داده‌اید و محصولی را در دست دارید که در بازار نمی‌توان مانند آن را یافت. به همین جهت چاپ جعبه بسته بندی برای ایجاد ماندگاری در ذهن مصرف‌کننده به عنوان یکی از روش‌های موفق شناخته می‌شود.
البته خرید جعبه بسته‌بندی و استفاده از آن تنها به دلیل ایجاد ماندگاری در ذهن مخاطبان نیست و این محصول مزایای بی‌شمار دیگری را به همراه دارد؛ به عنوان مثال جعبه‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها برای محافظت از محصولات شناخته می‌شوند. کالاهایی که در داخل جعبه‌ها قرار می‌دهید، از آسیب‌های مختلف در امان مانده و خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.
از دیگر دلایل استفاده از جعبه برای عرضه محصول خود آن است که مشتری شما یا فردی که مخاطبتان است، احساس باارزش بودن می‌کند و این کار باعث می‌شود تا حس خوبی به شما داشته باشد. در بازار رقابت امروزی استفاده از جعبه آماده برای ارائه محصولات، یک شیوه قدیمی و منسوخ است. چاپ جعبه بسته بندی می‌تواند برای رسیدن به این هدف بسیار مؤثر و کمک‌کننده باشد.

دلایل طراحی و چاپ جعبه بسته بندی

انواع قفل‌های جعبه جهت بستن درب و کف جعبه

برای بستن درب و کف جعبه‌ها از انواع مختلفی از قفل‌ها استفاده می‌شود. هر یک از این قفل‌ها برای استفاده در جعبه‌های خاصی مناسب هستند. مهم‌ترین قفل‌های جعبه عبارتند از:

 •  قفل ساده
 •  قفل لاگباتم
 •  قفل منقسم‌دار
 •  قفل مگنتی
  در ادامه، به شرح و بررسی هر یک از این قفل‌ها پرداخته‌ایم.

قفل ساده

برای ساخت قفل‌های ساده درب یک طرف جعبه را تا کرده و به اندازه ۱ الی ۲ سانتی متر به داخل بسته‌بندی خم می‌کنند.. به این ترتیب قفل ساده ساخته می‌شود. از این نوع قفل‌ها اغلب برای جعبه‌های مواد غذایی، لوازم بهداشتی و آرایشی و… استفاده می‌شود.

قفل لاگباتم

در این نوع از قفل‌ها، جعبه به شکل دوطرفه قفل می‌شود؛ یعنی در هنگام باز کردن یک طرف جعبه، طرف دیگر آن نیز باز می‌شود. این نوع قفل برای سرعت بخشیدن به فرایند بسته‌بندی محصولات مناسب است.

قفل منقسم‌دار

برای ساخت قفل منقسم‌دار مقواهای شیارخورده را در داخل جعبه معمولی قرار می‌دهند. در داخل جعبه شیارها به یکدیگر اتصال پیدا کرده و دیواره‌هایی را تشکیل می‌دهند. این دیواره‌ها باعث ایجاد یک قفل مناسب در جعبه مقوایی می‌شود.

قفل مگنتی

یکی از زیباترین و پرطرفدارترین نوع قفل‌ها برای بستن درب و کف جعبه، قفل‌های مگنتی هستند. این نوع از قفل‌ها به واسطه یک آهن‌ربای کوچک به یکدیگر می‌چسبند. باز و بسته کردن این قفل‌ها بسیار ساده بوده و ظاهری شیک و جذاب به جعبه‌ها می‌بخشند. اغلب برای هارد باکس‌ها از قفل‌های مگنتی استفاده می‌کنند.

چاپ جعبه بسته بندی

برای چاپ جعبه بسته بندی شما می‌توانید از طرح‌های آماده و نمونه کارهای فروشگاه افرا گرافیک استفاده یا ایده‌های خود را پیاده‌سازی کنید. بعد از مشخص شدن ابعاد، اندازه، طرح، رنگ و تعداد جعبه‌های بسته‌بندی که در نظر دارید، سفارش شما وارد مرحله تولید می‌شود. یکی از مزایای بی‌نظیر مجموعه افرا گرافیک، چاپ جعبه بسته بندی در مدت زمان بسیار کوتاه و کیفیت مطلوب است.

چاپ جعبه بسته بندی

انواع جعبه بسته بندی

جعبه‌های بسته‌بندی در انواع و اقسام مختلفی تولید می‌شوند. هر یک از انواع این جعبه‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی داشته و از آن‌ها می‌توانید در زمینه‌های خاصی استفاده کنید. در ادامه، این محصولات را کامل‌تر برای شما شرح داده ایم.

جعبه بسته بندی کادویی

جعبه‌های کادویی در شکل‌های مختلف مانند مستطیلی، مکعبی، کشویی و… ساخته می‌شوند. این جعبه‌ها دارای شکل و ظاهر بسیار زیبا بوده و از طرح‌های جذابی برخوردار هستند. جعبه‌های کادویی ارزش کادو را چندین برابر کرده و باعث می‌شوند تا فرد هنگام دریافت کادو احساس خوشحالی بیشتری داشته باشد. از این رو، جعبه‌های کادویی به عنوان یکی از پرطرفدارترین نوع جعبه‌ها شناخته می‌شوند.

جعبه بسته‌بندی لاکچری

همانطور که ابتدای این مقاله توضیح دادیم، استفاده از بسته‌بندی‌های خاص و منحصر به فرد می‌تواند نقش بسیار زیادی در برندسازی و تأثیرگذاری محصولات شما داشته باشد. هر شخصی می‌تواند با توجه به نیاز خود و متناسب با بودجه‌ای که دارد، از انواع مختلف بسته‌بندی‌ها استفاده کند، اما اشخاصی که به دنبال ایجاد تمایز هستند و می‌خواهند یک بسته‌بندی بسیار تأثیرگذار و به یاد ماندنی داشته باشند، بایستی به سراغ بسته‌بندی لاکچری بروند.
بسته‌بندی‌های لاکچری نسبت به سایر بسته‌بندی‌ها، هزینه بیشتری دارند و برای تهیه آن‌ها لازم است تا پول بیشتری خرج کنید اما این بسته‌ها بسیار شیک و زیبا هستند و در نگاه اول، نظر مثبت هر فردی را به خود جلب می‌کنند. از این رو، پرداخت هزینه‌های بیشتر برای بسته‌بندی لاکچری منطقی است.
لازم به ذکر است که مجموعه افرا گرافیک برای راحتی مشتریان خود و ارائه خدمات بهتر به آن‌ها، قیمت‌های بسیار منصفانه‌ای را برای سفارش بسته‌بندی لاکچری وضع کرده است تا همه‌ی افراد بتوانند از این محصولات بی‌نظیر استفاده کنند.

جعبه بسته بندی لاکچری

جعبه بسته بندی جواهرات و ادکلن

امروزه افراد بسیار زیادی تمایل دارند تا جواهرات و ادکلن‌های خود را در داخل جعبه‌ها نگهداری کنند. از این رو، شما می‌توانید از طریق مجموعه افرا گرافیک انواع مختلفی از جعبه جواهرات و ادکلن را مطابق با سلیقه خود و در ابعاد و اندازه‌های دلخواه سفارش دهید.

جعبه بسته بندی مواد غذایی

برای بسته بندی مواد غذایی استفاده از جعبه‌های شیک و منحصر به فرد بسیار مهم است. این کار باعث می‌شود تا مشتری به محصول شما اعتماد بیشتری پیدا کند و از طرف دیگر راه بسیار مناسبی برای انجام تبلیغات است. همچنین، جعبه بسته بندی مواد غذایی به نوبه خود یک روش بسیار مؤثر در برندسازی شناخته می‌شود. از جعبه بسته بندی مواد غذایی به وفور در فست فودی‌ها استفاده می‌شود. از طرفی دیگر، برای فروش سایر محصولات غذایی نیز استفاده از این جعبه‌ها یک ایده جذاب است.

چاپ جعبه ارزان

بسیاری از افراد دوست دارند تا جعبه‌های دلخواه خود را با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت چاپ کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می‌توانید از خدمات مجموعه افرا گرافیک بهره‌مند شوید. این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص چندین ساله‌ی خود، با استفاده از بهترین متریال، جعبه‌های مناسبی را تولید می‌کند.
از سوی دیگر، قیمت‌هایی که برای محصولات تولیدشده توسط این مجموعه وضع می‌شوند، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. از این رو، به جرأت می‌توان گفت مجموعه افرا گرافیک با ارائه خدمات منحصر به فرد به دنبال رضایت مشتریان عزیز خود است.

چاپ و تولید جعبه

برای چاپ جعبه توسط مجموعه افرا گرافیک باید از طریق سایت این مجموعه یا با تماس تلفنی، طرح، ابعاد و دیگر خواسته‌های خود را برای این مجموعه شرح دهید. پس از آن، افرا گرافیک با در نظر گرفتن ایده‌ها و خواسته‌های شما، طرح اولیه‌ای از جعبه مدنظرتان را طراحی می‌کند. بعد از آن، شما می‌توانید جعبه طراحی‌شده را به طور کامل بررسی کرده و در صورت نیاز اصلاحاتی را در آن اعمال کنید. پس از انجام اصلاحات مورد نظر و تأیید محصول نهایی، جعبه‌ها با استفاده از بهترین دستگاه‌ها در مدت زمان کمی چاپ و برای شما ارسال می‌شوند.

چاپ و تولید جعبه

چاپ جعبه بهداشتی

یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار، جعبه‌های بهداشتی هستند. از این جعبه‌ها برای نگهداری محصولات بهداشتی به ویژه ماسک‌ها به وفور استفاده می‌شود. همچنین، برای قرار دادن انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی نیز می‌توان از این نوع جعبه‌ها استفاده کرد. جعبه‌های بهداشتی کیفیت مطلوبی داشته و می‌توانند انتظارات شما را به خوبی برآورده کنند. همچنین، مجموعه افرا گرافیک قادر است تا جعبه‌های بهداشتی سفارشی شما را در طرح‌ها و رنگ‌های دلخواه تولید کند.

چاپ جعبه فوری

چاپ جعبه فوری به دلیل کم ورزن بودن، ارسال فوری، قابلیت سفارش تعداد کم و زیاد، مقاوت بالا و قیمت مناسب بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.بسته‌بندی و جعبه‌بندی حرفه‌ای یکی از عوامل اساسی در موفقیت فروش محصولات است. چاپ جعبه فوری با کیفیت بالا، یکی از خدماتی است که در افراگرافیک ارائه می‌شود. جعبه‌ها علاوه بر حفاظت محصولات، به آن‌ها ظاهری زیبا و جذاب می‌بخشند. در طراحی جعبه، به فاکتورهایی مانند رنگ، شکل و نوع بسته‌بندی توجه داشته شود. انواع جعبه‌ها در بازار وجود دارند که شامل جعبه آماده، جعبه مقوایی و جعبه لمینیتی است. افرا گرافیک با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته، انواع جعبه‌های فانتزی و ساده را چاپ و لمینت می‌کند. ما تلاش می‌کنیم تا خدمات با کیفیت و در کمترین زمان ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.

جعبه‌های فوری با کیفیت بالا برای تمامی محصولات شما در دسترس است. این جعبه‌ها یک راه عالی برای نگهداری و حمل محصولات می‌باشند. استفاده از جعبه‌های فوری برای مواد غذایی و آب در شرایط بحرانی جهت تامین نیازهای روزانه بسیار مهم است. این جعبه‌ها با کیفیت بالا تهیه شده‌اند تا محصولات شما را به خوبی نگهداری کنند و از تغییر طعم و کیفیت آن‌ها جلوگیری کنند. همچنین، جعبه‌های فوری قابلیت نگهداری برگه‌ها، چراغ قوه و دستمال را نیز دارا می‌باشند.

محصولات فوری به صورت فروشگاهی ارائه می‌شوند. شما می‌توانید این جعبه‌ها را از فروشگاه‌های متخصص یا آنلاین تهیه کنید. در فروشگاه‌ها، شما قیمت‌های متنوعی برای این جعبه‌ها خواهید دید. بر اساس نیازها و بودجه خود، می‌توانید جعبه‌هایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را انتخاب کنید.

تهیه و نگهداری این جعبه‌ها بسیار آسان است. شما می‌توانید جعبه‌های فوری را در یک محل خشک و خنک نگهداری کنید تا بهترین شرایط نگهداری را برای محصولاتتان فراهم کنید. همچنین، در هنگام خرید جعبه‌های فوری، تاریخ انقضا و شرایط نگهداری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که محصولات شما به مدت طولانی قابل استفاده هستند.

ارزان‌ترین کارتن بسته‌بندی

امروزه، کارتن‌های مختلفی برای بسته‌بندی تولید می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارزان‌ترین کارتن بسته‌بندی موجود در بازار مقواهای کرافت هستند. این کارتن‌ها نسبت به سایر محصولات مشابه خود، مقاومت کم‌تری در برابر عوامل مختلف دارند و از آن‌ها اغلب برای نگهداری یا حمل وسیله‌های سبک استفاده می‌شود. به غیر از مقواهای کرافت، مقواهای پشت طوسی نیز به عنوان یکی از ارزان‌ترین کارتن‌های بسته‌بندی شناخته می‌شوند.

انواع جعبه

به دلیل تقاضای بالای مردم برای خرید و استفاده از جعبه‌ها، امروزه انواع مختلفی از این محصولات تولید و به بازار توزیع شده است. هر یک از این جعبه‌ها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته و در زمینه‌های منحصر به فردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه، پرکاربردترین نوع جعبه‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم.

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی که به عنوان جعبه کارتن نیز شناخته می‌شود، محصولی است که با مقوا تولید شده است. جعبه‌های مقوایی انواع مختلفی دارند و وجه تمایز آن‌ها در ضخامت مقوایی است که در تولید محصول مورد استفاده قرار گرفته است. ضخامت مقوا برای تولید این جعبه‌ها با در نظر گرفتن وزن و تراکم کالاها مشخص می‌شود. جعبه‌های مقوایی یکی از رایج‌ترین نوع جعبه‌ها هستند که برای حمل یا نگهداری محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جعبه آماده

این محصولات نوعی از جعبه ها هستند که بر روی آن ها هیچ گونه برند، نام یا لوگو شرکتی وجود ندارند. جعبه های آماده اصولا دارای رنگ و طرح های بسیار ساده ای هستند. این جعبه ها معمولا از قیمت های مناسبی هم برخورداند.

جعبه لمنیت کارتن

این نوع از جعبه‌ها از جنس کارتن ساخته شده اند، با این تفاوت که بر روی سطح آن‌ها یک چاپ آماده نقش بسته است. این لایه برای افزایش کیفیت و دوام، استحکام و زیبایی جعبه بر روی سطح مقوا چسبانده می‌شود.

جعبه‌های لمینتی

خرید جعبه بسته بندی

اگر قصد خرید جعبه بسته بندی را دارید، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی افرا گرافیک مراجعه کنید. در این فروشگاه شما با تنوع بسیار بالایی از انواع جعبه‌ها روبرو هستید و می‌توانید مطابق با سلیقه خود و متناسب با نیازی که به این محصولات دارید، آن‌ها را در تعداد دلخواهی سفارش دهید.
از این رو، شما با ثبت سفارش خود از طریق فروشگاه افرا گرافیک علاوه بر تهیه جعبه‌های مدنظر خود با بهترین کیفیت، هزینه‌های اقتصادی و مقرون به صرفه‌ای را برای آن‌ها پرداخت خواهید کرد.

خرید جعبه بسته بندی

خرید بسته بندی محصولات

برای خرید بسته بندی محصولات کار بسیار ساده ای را در پیش رو دارید. شما می توانید تنها با مراجعه به وب سایت مجموعه افرا گرافیک یا از طریق تمای تلفنی با این مجموعه تمام سفارشات خود را در زمینه خرید بسته بندی محصولات ثبت کنید.

جعبه هاردباکس یا جعبه سخت

جعبه هارد باکس یا جعبه سخت به عنوان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نوع جعبه‌ها شناخته می‌شود. برای تولید این محصول از مقوای ضخیم و فشرده استفاده می‌کنند. هارد باکس کاربردهای بسیار زیادی داشته و از آن می‌توان برای نگهداری جواهرات، هدایای ارزشمند، شکلات و ﺷﯿﺮﯾﻨﻰ، گل‌های تزئینی و… استفاده کرد. جعبه‌های هارد باکس انواع مختلفی دارند که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را برای شما ذکر کرده‌ایم.

 •  هارد باکس مواد غذایی
 •  هارد باکس جواهرات
 •  هارد باکس کشویی
 •  هارد باکس دو تکه
 •  هراد باکس سه تکه
 •  هارد باکس اریب
 •  هارد باکس هدیه
 •  و..جعبه هاردباکس و سخت

اهمیت بسته بندی محصولات

به نظر شما چاپ جعبه در تهران یا شهرهای دیگر به چه دلیل تا این حد گسترده شده است؟ چرا همه فروشگاه‌ها به سمت چاپ جعبه مقوایی می‌روند؟
برای این موضوع دلیل مهمی وجود دارد که همان اهمیت توجه به بسته بندی محصولات خواهد بود. سفارش جعبه بسته بندی بهترین راهی است که می‌توانید از طریق آن هم محصولات خود را برای فروش آماده کنید و هم تبلیغات غیرمستقیم داشته باشید. جعبه‌های مقوایی، به‌خودی‌خود در میان همه مردم محبوب هستند، حال تصور کنید که این جعبه‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف پوشانده شوند. مطمئناً نتیجه کار بازدهی بسیار بهتری خواهد داشت.

هدف از چاپ جعبه سفارشی

همان‌طور که اشاره کردیم، جعبه‌های بسته بندی ساده محبوبیت زیادی دارند و در بیش‌تر کسب‌وکارها برای آماده‌کردن سفارش استفاده می‌شوند. این جعبه‌ها دوام و ماندگاری خوبی دارند و می‌توانند برای مدتی از محصولات شما نگهداری کنند؛ اما هدف از چاپ روی جعبه این است که از ظرفیت آن برای تبلیغات برند استفاده شود. در واقع از این طریق، محصولاتتان را در بسته‌بندی محکمی ارائه می‌کنید و تبلیغاتی دارید که می‌توانند در نظر مشتری جذاب باشند و باعث ایجاد انگیزه خرید در او شوند.
در سایه همین تبلیغات که در بیش‌تر موارد مربوط به یک محصول هستند، برند شما هم معرفی می‌شود. این روش شاید چندان مؤثر به نظر نرسد، اما در دید مشتری شما را متمایز از برندهایی نشان می‌دهد که اهمیتی برای بسته‌بندی‌شان قائل نیستند.

جعبه-بسته-بندی

انواع چاپ جعبه بسته بندی

کسب‌وکارهای مختلف برای ارائه محصولاتشان نیاز به بسته‌بندی‌های متفاوتی دارند و از آن جایی ‌که چاپ جعبه و بسته بندی آماده طرفداران زیادی دارد، شاهد انواع مختلف این نوع جعبه‌ها هستیم. هر یک با توجه محصولات و کاربری که دارند، به شکل خاصی طراحی می‌شوند و برای آن‌ها از مواد اولیه متناسب با کاربردشان استفاده خواهد شد.

از انواع این جعبه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.:

 • جعبه های کادویی
 • جعبه هاردباکس و سخت
 • جعبه جواهرات و ادکلن
 • جعبه های لمینتی

لمینت در واقع لایه‌ای براق است که روی برخی از جعبه‌های بسته بندی اعمال می‌شود و ظاهرشان را به‌کلی تغییر می‌دهد. عموماً برای چاپ جعبه‌های هاردباکس از مقواهایی بسیار ضخیمی استفاده می‌شود که دوام بالایی دارند.

قیمت چاپ جعبه بسته بندی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مؤثر در زمان سفارش چاپ جعبه بسته بندی، قیمت آن است. این موضوع می‌تواند تحت‌تأثیر عوامل مختلفی، متغیر باشد. برای مثال جنس مقوا یا کاغذی که برای تولید جعبه استفاده می‌شود، تأثیر زیادی روی قیمت آن خواهد داشت. چاپ جعبه و بسته بندی ارزان نیاز به استفاده از متریال ضعیف‌تری دارد. به‌طورکلی اگر می‌خواهید هزینه‌های چاپ این بسته‌های برای شما بالا نرود باید در تیراژ بالا آن‌ها را سفارش دهید؛ چرا که سفارش جعبه در تیراژ کم هزینه‌های تولید بالاتری دارد.
نکته دیگری که باید در مورد قیمت چاپ جعبه بسته بندی بدانید این است که هر چه طراحی مورد نظر شما پیچیده‌تر باشد، اجرای آن زمانی بیش‌تری نیاز خواهد داشت و در نتیجه قیمت نهایی تولید بالا می‌رود.

چاپ جعبه بسته بندی

مراحل سفارش چاپ جعبه در تهران

احتمالاً شما هم با مطالعه اهداف و انواع چاپ جعبه بسته بندی آماده، تصمیم به استفاده از این روش تبلیغاتی گرفته‌اید. برای این منظور شما می‌توانید از طریق همین صفحه از سایت افراگرافیک، در مرحله اول با نمونه کارهای ما در زمینه چاپ جعبه آشنا شوید و در دومین مرحله ابعاد یا دیزاین جعبه مورد نظرتان را تعیین کنید. افراگرافیک با استفاده از تکنولوژی روز و دانش متخصصانش می‌تواند ایده‌های شما را تا جای ممکن به واقعیت تبدیل کند.

در ادامه برای چاپ جعبه بسته بندی، باید سفارش خود را در افراگرافیک ثبت کنید. مشاوران این مجموعه در ادامه و با توجه ‌به نظر شما، طرح اولیه‌ای آماده می‌کنند که می‌توانید هر قسمت آن را ویرایش کنید. در نهایت و با رسیدن به طرح نهایی و تأیید آن، چاپ در تیراژ موردنظر شما شروع می‌شود. با توجه ‌به این موضوع که افراگرافیک از دستگاه‌های مدرنی برای چاپ جعبه بسته بندی استفاده می‌کند، در مدت‌زمان کوتاهی سفارش شما آماده خواهد بود.

جعبه هاردباکس

سخن پایانی
امروزه چاپ جعبه بسته بندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر می‌خواهید در فضای رقابتی که وجود دارد، مشتریان خود را جذب کنید، حتماً لازم است تا کارهای مختلف و متفاوتی را انجام دهید. یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین روش‌ها برای ایجاد تمایز، چاپ جعبه بسته بندی به جای استفاده از جعبه مقوایی و آماده است. زمانی که محصولات خود را در جعبه‌هایی خاص و با طراحی منحصر به فرد به مشتری ارائه می‌دهید، بی‌شک تأثیرگذاری محصول شما دو چندان می‌شود.

 

سوالات متداول

جعبه ها اصولا به سه دسته تقسيم میشن. اول جعبه های مقوايی که بسته به محصول، نوع مقوای مصرفيشون مشخص میشه و بعدش چاپ ميشه و قالب می خوره بيشترين مورد مصرفی اين جعبه ها برای مواد غذايی، آرايشی و بهداشتی هست… دسته دوم جعبه های لمينتی هستن که اصولا برای کالاهای صنعتی استفاده میشن. يک لايه چاپی روی مقواهای چندلايه لمينت ميشه و قالب ميخوره… دسته سوم هم جعبه های هاردباکس هستند که برای محصولات لاکچری و لوکس و  وسايل تزيينی و … استفاده ميشه.

بستگی به نوع بسته بندی شما داره… برای اينکه مشاوران ما بتونن قيمت جعبه شما رو محاسبه کنن بعد از اينکه جنس بسته بندی مشخص شد بايد ابعاد دقيق (طول و عرض و ارتفاع) مدل جعبه (از نظر بسته شدن مدل در و قفل جعبه) و مهم تر از همه تيراژ دقيقتون رو اعلام بفرماييد تا همکاران ما بتونن قيمت دقيق کار رو محاسبه کنن…که بسته به نوع مقوای مصرفی، نوع چاپ و هزينه قالب قيمت جعبه محاسبه می گردد.

اگه بخوايد که محصول معمولی رو تو بازار رقابتی با قيمت بالا بفروشيد تنها راهش بسته بنديشه. استفاده از آيتم های طلاکوب، يووی موضعی، مقواهای فانتزی و قالب های خاص ميتونه کارتون رو متفاوت کنه.

می تونيد از مقواهای کرافت برای بسته بندياتون استفاده کنيد و به جاي چاپ روش يک طلاکوب ساده بزنيد جعبه های کرافت اصولا جعبه های ارزونی هستن که هم ساده هستن و هم شيک. همچينين مقواهای پشت طوسی هم از نظر قيمت نسبتا مقواهای ارزونی هستن

تو بحث توليد جعبه يکسری هزينه ثابت داريم مثل هزينه چاپ هزينه ساخت قالب و  دايکات و … چه بخوايد 100 تا دونه جعبه توليد کنيد چه هزارتا بايد اين هزينه ها رو پرداخت کنيد. براي همينه که قيمت جعبه رو تيراژ پايين گرون ميشه. چون وقتی تيراژ پايينه اين هزينه ها تقسيم بر 100 ميشه و قيمت تموم شده هر عدد به نسبت تيراژ بالا گرونتر در مياد

حداقل تیراژ بسته بندی بستگی به جنس جعبه دارد. در صورتی که هاردباکس باشه 100 عدد و در صورتی که جعبه مقوایی باشه 1000 عدد

اگر به دنبال حرفه ای ترین خدمات طراحی و چاپ هستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سبد خرید