چاپ

شیوه های تولید ست اداری با هزینه کمتر

شیوه های تولید ست اداری با هزینه کمتر

طراحی و چاپ ست اداری، وسیله تبلیغاتی فوق العاده برای سازمان ها و تجارت های کوچک است؛ تا این امکان را داشته باشند که چهره تخصصی خود را مطلوب تر و بیشتر نمایان کنند. در اصل اماده کردن ست اداری به خودی خود می‌تواند شیوه ای مقرون به صرفه جهت بهتر کردن اوضاع یک تجارت از لحاظ های گوناگون باشد. با این حال امکان دارد مبلغ اماده سازی ست اداری برای برخی از تجارت های کوچک زیاد باشد. اما جهت تهیه ست اداری مقرون به صرفه شیوه های گوناگونی وجود دارد. در این مقاله چند شیوه اثر گذار در قالب دو شیوه مهم اورده شده است.

صرفه‌جویی در مبالغ صرف شده برای طراحی ست اداری

نخستین مرحله در اماده سازی ست اداری طراحی است. طراحی ست اداری با کمترین هزینه به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. نخستین فکری که به ذهن مدیران تجارت ها می اید ؛ به کار گیری قالب‌های اماده یا از قبل طراحی شده‌ی ست اداری می باشد. قالب‌های اماده را می شود با هزینه بسیار خوبی نسبت به طراحی مخصوص ست اداری خریداری کرد. در اصل مهمترین امتیاز این قالب‌ها هزینه مقرون و به صرفه آن‌هاست. اما با اینکه این طرح‌ها به حد لازم جذاب و قابل استفاده هستند؛ این امکان را ندارند که در تناسب کامل با یک تجارت اختصاصی باشند. در هر صورت به کارگیری قالب‌های ست اداری از قبل طراحی شده و تصحیح آن‌ها بسته به احتیاج هر شرکت ، نخستین شیوه صرفه‌جویی در مبالغ طراحی و اماده کردن ست اداری با کمترین هزینه است.
شیوه دیگری که سبب کم شدن بیشتر مبالغ صرف شده جهت طراحی ست اداری می‌شود؛ به کارگیری انرم‌افزارهای طراحی قالب‌های پیش‌فرض است. برای نمونه نرم‌افزار مایکروسافت ورد، قالب‌های آماده جذابی جهت طراحی سربرگ دارد. همین طور نرم‌افزارهای گوناگون دیگری جهت طراحی بقیه اقلام ست اداری بی داشتن سابقه و علم طراحی موجود است.
در انتها و بعد از طراحی ست اداری، جهت کم شدن بیشتر مبالغ الزامی است در پی شیوه هایی در مرحله چاپ بود. چاپ یک ست اداری با کمترین هزینه را می شود از طرق مختلفی انجام داد. شرکت افرا گرافیک با تیم حرفه ای و باتجربه در طراحی ست اداری بهترین ها را برای شما طراحی می کند . همین طور چاپخانه این شرکت با پیشرفته ترین دستگاه ها چاپ ست اداری را با کیفیت و مقرون وبه صرفه برای شما انجام می دهد. برای اطلاع از قیمت طراحی ست اداری و سفارش با ما تماس بگیرید.

تهیه ست اداری مقرون وبه صرفه

تهیه ست اداری مقرون وبه صرفه

گام اول مطلوب ترین کار برای صرفه‌جویی توجه به کاغذ است. به کار گیری کاغذهایی با گرماژ کم این امکان را فراهم می کند که تا حد زیادی هزینه‌های خرید کاغذ کم شود. همین طور بهره گیری از سایز های استاندارد، شیوه دیگری است که در تهیه ست اداری مقرون به صرفه تاثیر گذار است. سایز های استاندارد مدد می رسانند تا میزان کاغذ های دور ریز به کمترین میزان برسد . از سمتی هم این شیوه مدد می رساند تا بتوان برخی از اقلام ست اداری را به طور آماده و به میزان لازم تهیه کرد. برای نمونه اگر که جهت اماده سازی سربرگ از کاغذ‌هایی در اندازه استاندارد بهره مند شوید ؛ این امکان را دارید که از پاکت‌های آماده که در بازار وجود دارد استفاده کنید.
در گام دوم، صرفه‌جویی در مبالغ چاپ هم می‌تواند به میزان زیادی در کم شدن مبالغ تاثیر گذار باشد. در این حیطه استفاده از شیوه های نوع اورانه طراحی، این شرایط را ایجاد می کند؛ تا در چاپ برخی از اقلام شیوه چاپ تک رنگ یا دو رنگ به کار گرفته شود و تا حد زیادی در مبالغ صرفه‌جویی شود.
براورد صحیح تیراژ چاپ ست اداری هم بحث با اهمیت دیگری است که الزامی است مورد توجه قرار گیرد. تجربه ثابت کرده است که بیشتر تجارت ها براورد صحیحی از تعداد لازم هریک از اقلام موجود در ست اداری ندارند. این براورد اشتباه نه فقط مبالغ اماده کردن ست اداری را زیاد می کند؛ بلکه برخی مواقع سبب بی‌نظمی و تاخیر در کار، به خاطر نبود یکی از آن اقلام می‌شود. برای نمونه در مواقعی که هنوز پاکت‌های اداری به اتمام نرسیده است؛ سربرگ‌های اداری تمام می شود. معمولا این طور مشکلاتی به خاطر زیاد تر بودن استفاده سربرگ نسبت به پاکت و بقیه موارد مانند ان به وجود می اید.
همین طور با زیاد شدن تعداد کالاهای چاپی و مد نظر قرار دادن زمان‌بندی وسیع جهت اعمال روند چاپ، می شود مبالغ آن را کم کرد. برای نمونه جهت چاپ با تعداد کم و چاپ‌های فوری، بهره گیری از دستگاه‌های چاپ دیجیتال متداول است. در حالی که اگر تیراژ بالا و وقت کافی برای انجام کار داشته باشیم، می شود با بهره گیری از دستگاه‌های چاپ رایج و با مبلغ خیلی کمتر، برای تهیه یک ست اداری مقرون به صرفه مبادرت ورزید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پانزده =