چاپ روی dvd و cd

افراگرافیک » فروشگاه » چاپ دیجیتال » چاپ روی dvd و cd

نمونه کار چاپ روی dvd و cd

مراحل چاپ روی dvd و cd

ارتباط با کارشناسان بخش طراحی افراگرافیک و بررسی طرح و مشاوره در این زمینه
info@afragraphic.com
09127278295

مرحله اول

اتد زدن طبق بررسی های بعمل آمده و مشاوره های صورت گرفته در مورد شکل، رنگ، چیدمان و جمع آوری اطلاعات لازم جهت طراحی

مرحله دوم

نهایی کردن یکی از اتدهای طراحی و انجام پروژه بر مبنای اتد تایید شده تا به انتها و تغییرات نهایی و پرینت نهایی و تحویل به مشتری

مرحله سوم

چاپ روی dvd و cd چیست

تکثیر سی دی و دی وی دی CD DVD به سه روش چاپ افست ، چاپ دیجیتال و سیلک اسکرین و تولید به روش استمپر و داپلیکیتور می باشد که به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم:

چاپ روی CD و DVD به روش آفست:

چاپ افست نوعی از چاپ است که به صورت چاپ چهار رنگ همزمان توسط دستگاه چاپ افست انجام می ­گیرد. در این روش چاپی ، چاپ روی CD از بالاترین کیفیت برخوردار است که دلیل آن توانایی بالای اجرای ترام 100- 0 ، در چهار رنگ CMYK به‌صورت همزمان می باشد. کیفیت مرغوب این چاپ دقیقاً مشابه چاپ افست بر روی کاغذ است و جهت استفاده در تبلیغات خاص برای جذب مشتری مناسب می باشد.

چاپ روی CD و DVD به روش دیجیتال:

چاپ دیجیتال نوعی از چاپ است که عمل چاپ توسط پرینترهایی انجام می شود که CD Tray داشته و توانایی چاپ بر روی CD به صورت دیجیتال یا پرینتی را دارند.

چاپ روی CD و DVD به روش سیلک اسکرین:

چاپ سیلک نوعی از چاپ به صورت رنگ های جداگانه است که معمولاً به صوت تک رنگ تخت انجام می گیرد. در این روش چاپی که به‌صورت تفکیکی صورت می پذیرد طرح روی CD از کیفیت فوق‌العاده بالایی (به علت برداری بودن طرح) برخوردار است و همچنین به علت ضخامت بیشتر رنگی ، دوام رنگ بر روی CD طولانی تر بوده و چاپ از کیفیت فوق‌العاده مطلوبی بهره می برد.

مجتمع تبلیغاتی افراگرافیک افتخار دارد با سالها سابقه تخصصی در زمینه تبلیغات و چاپ مستقیم روی CD و روی DVD و تکثیر CD و DVD با استفاده از جدیدترین سیستم چاپ مستقیم دیجیتال CD ، DVD ، استمپر سی دی از کشور ژاپن با کیفیت ۴۸۰۰ DPI به صورت دیجیتال InkJet چاپ روی سی دی و دی وی دی منطبق بر استاندارد چاپ cd, dvd با خروجی روزانه دیجبتال ۱۵۰۰۰ عدد و ۵۰۰۰۰ عدد خروجی افست استمپر CD, DVD در خدمت شما هموطنان می باشد.
تکنولوژی چاپ سی دی و چاپ و تکثیر DVD دراین مرکز براساس استاندارد CMYK بوده وخروجی چاپCD و چاپ DVD با طرح دلخواه شما پس از تائید چاپ دی وی دی و سی دی با بالاترین کیفیت به روی CD و رویDVD در این مرکز به چاپ میرسد.در این مرکز نمونه گیری قبل از چاپ cd و dvd رایگان انجام می پذیرد.

در این مرکز چاپ و رایت سی دی پس از فرآیند چاپ برای تثبیت، ضد خش CD ضد آب DVD شدن طرح ، سطح چاپ شده به وسیله دستگاه مخصوص UV کوت می شود که زیبایی واستقامت محصول را بالا می برد. از دیگر خدمات این مرکز رایت و چاپ cd در زمینه چاپ سی دی و چاپ دی وی دی می توان به بسته بندی DVD, CD وارئه راهکار های مناسب با نیاز شما در بسته بندی و لیبل CD, DVD اشاره کرد که شامل انواع قاب های پلاستیکی CD, DVD طرحها و رنگهای متنوع و طراحی و چاپ ولت مقوایی و اینسرت قاب دی وی دی با طرح دلخواه شما می باشد.

روش های تکثیر سی دی و دی وی دی

تکثیر CD تکثیر DVD در این مرکز با استفاده از ۲ نوع تکنولوژی امکان‌پذیر است:

1. تکنولوژی رایت نیمه صنعتی با استفاده از DUPLICATOR که از DVD یا CD چاپ شده شما یک MASTER با کیفیت بالا تهیه میشود و به وسیله داپلیکیتور تکثیر میشود.

2. تکنولوژی استمپر اورجینال سی دی که دراین روش از محتوای CD, DVD شما یک قالب استمپری که از جنس آلومینیوم است تهیه می شود و پس از تولید به صورت کاملاً مکانیزه وصنعتی، محصول به قسمت چاپ سی دی و چاپ دی وی دی و بسته بندی ارسال می شود.

از مزایای چاپ و تکثیر سی دی و چاپ و رایت دی وی دی به صورت دیجیتال در مرکز چاپ و رایت dvd می توان به سرعت بالای آن در تیراژ کمتر از ۵۰۰۰ عدد اشاره کرد. ولی در مقایسه با تولید به روش استمپر،قیمت رایت سی دی تکی و چاپ و رایت دی وی دی بالاتر می باشد. در تیراژ بالاتر از ۵۰۰۰ عدد قیمت چاپ و تکثیر cd و dvd قیمت رایت و چاپ cd و dvd روش مقرون به صرفه تر می باشد اما زمان تولید آن بین یک هفته تا ۱۰ روز کاری می باشد.

چاپ و رایت سی دی در این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه روکش یووی صورت می گیرد. استمپری و دیجیتال دو روش متفاوت برای چاپ و رایت cd یا dvd می باشد که بسته به تیراژ تولید، یکی از این دو روش انتخاب میگردد.

در چاپ دیجیتال که برای تیراژهای کمتر از ۵۰۰۰ مناسب می باشد در یک روز کاری انجام می گیرد ولی در چاپ و تکثیر به روش استمپری که برای تعداد بالاتر از ۵۰۰۰ عدد انجام می گیرد، باید مدت زمان یک هفته تا ۱۰ روز زمان در نظر گرفت. یک لایه محافظ یووی روی چاپ سی دی کشیده می شود که چاپ را از خش و رطوبت محافظت می کند. لازم به ذکر است که برای سی دی های چاپ شده ی خام باید خارج از شیرینگ نگهداری شود که بخار یووی به سطح سی دی آسیب نزند.

سبد خرید