چاپ ست اداری

نمونه کار چاپ ست اداری

مراحل چاپ ست اداری

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

چاپ ست اداری چیست

با توجه به اینکه روز به‌ روز تعداد کسب‌وکارها بیشتر و رقابت میان آن‌ها نیز به همان نسبت تنگاتنگ می‌شود، شرکت‌ها باید برای برقراری ارتباط و تعامل با سایر افراد، از تبلیغات اثربخش و خلاقانه استفاده کنند. یکی از بهترین شیوه‌ها برای برقراری ارتباط و افزایش آگاهی از برند شما به شکلی خلاقانه، سفارش چاپ و خرید ست اداری است.

ما هر روز با انواع ست اداری کامل سر و کار داریم؛ از کارت ویزیت گرفته تا سربرگ و… ست اداری اولین چیزی است که سایر کسب و کارها و مشتریان از طریق آن با شما تعامل برقرار می‌کنند، بنابراین چاپ ست اداری ارزان اهمیت بسیار زیادی دارد.

نکات مهم در چاپ و تولید ست اداری

ست اداری در واقع به اقلامی گفته می‌شود که شرکت برای انجام امور اداری، رسمی و غیر رسمی از آن‌ها استفاده می‌کند. با سفارش چاپ ست اداری می‌توانید به شرکت خود هویت و شخصیت بخشیده و مخاطبان را برند خود آشنا کنید. در پرینت ست اداری کامل، باید به جنس کاغذ توجه کنید. رایج‌ترین کاغذ برای این کار تحریر ۸۰ گرم است، اما برای خاص‌تر بودن ست اداری خود می‌توانید کتان با گرماژ ۱۰۰-۱۶۰ گرم نیز استفاده کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که در طراحی ست اداری، همیشه سادگی حرف اول را می‌زند. بهتر است علاوه بر رعایت سادگی در عین زیبایی و خلاقیت، در طراحی و چاپ اوراق اداری از فونت‌های خوانا با سایز مناسب استفاده شود. علاوه‌بر این، باید در طراحی ست اداری دقت کافی را به خرج دهید و هماهنگی لازم میان طراحی و چاپ ست اداری را ایجاد کنید تا روی مخاطب تأثیر بیشتری بگذارید. برای مثال، لوگو باید در جای مشخص قرار گیرد و از شماره تلفن و آدرس استفاده شود تا مخاطب به شما دسترسی راحت‌تری داشته باشد.

سفارش چاپ ست اداری ارزان در افراگرافیک

مهم است که برای پیشرفت و رشد کسب و کار خود، سفارش چاپ ست اداری ارزان را به کسی بسپارید که بتواند آن را به بهترین شکل انجام دهد. گروه مشاوران طراحی افراگرافیک به صورت تخصصی در این زمینه کار می‌کند و می‌توانید سفارشات خود را به کارشناسان مجرب این مجموعه بسپارید.

هزینه چاپ ست اداری

تعیین هزینه‌های چاپ کار سختی نیست و به یک سری عوامل بستگی دارد که عبارتند از:

  • هزینه طراحی لوگو، قالب ست‌های سربرگ A4 و A5، کارت ویزیت و …
  • هزینه مربوط به چاپ (بر اساس تعداد رنگ‌های مختلف)
  • تعرفه جنس و گرماژ کاغذ
  • هزینه خدمات پس از چاپ از جمله ساخت، قالب و دایکات، لبه چسب، خدمات خاص مانند طلاکوب و غیره
  • تعداد آیتم‌های چاپ، فرم‌بندی اختصاصی و تیراژ چاپ

نمونه کار چاپ ست اداری

مجموعه افراگرافیک با چندین سال تجربه در زمینه چاپ ست اداری در تهران، می‌تواند این تضمین را به مشتریان خود بدهد که محصولات آن با بهترین کیفیت طراحی و چاپ می‌شوند. برای اثبات این موضوع می‌توانید سری به بخش نمونه‌کارها در سایت افراگرافیک بزنید و کارهای قبلی را مشاهده فرمایید.

سبد خرید