چاپ

مزايای چاپ کاتالوگ

مزايای چاپ کاتالوگ برای محصولات 

امروزه بازاریابی و تبلیغات به صورت چاپ برای شناساندن یک برند و تجارت به مخاطبین یک راه مناسب است. این نوع تبلیغ باید بر اساس معیار و اصول خاص خود انجام گیرد تا نتیجه دلخواه را برای سازمان مورد نظر داشته باشد . از مزایای چاپ کاتالوگ این است که تبلیغات چاپی به روز هستند و مانند چاپ کارت ویزیت و چاپ بروشور از موثرترین راه های اثر گذار بر مخاطب اند.

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ نشان دهنده و معرف هویت شرکت مورد نظر بوده و با چاپ کاتالوگ خدمات یک سازمان به طور خلاقانه معرفی می گردد . در واقع در کاتالوگ خدمات یک شرکت به طور کامل معرفی و از مزیت های آن ها تعریف می کنیم .كاتالوگ نماینده یک سازمان است و باید تمامی اطلاعات مهم را در اختیار مخاطب قرار دهد. پس از مزایای چاپ کاتالوگ این است که هدف ، ارزش و دیدگاه شرکت مورد نظر را معرفی می کند . در طراحی چاپ کاتالوگ باید نهایت سعی و تلاش را داشت تا کاتالوگ مناسب برای مخاطبین و تبلیغ شما ارائه گردد .

طراحی کاتالوگ شرکت مهندسی آفاع

نحوه چاپ کاتالوگ

مهمترین رکن چاپ کاتالوگ جنس است و چاپخانه باید لیستی از نوع چاپ و جنس کاغذ به شما ارائه داده تا مناسب‌ترین جنس را برگزینید . امروز چاپخانه هم مانند سایر کارهای دیگر بسیار وجود دارد اما اعتماد به همه آن ها سخت است . برای اینکه چاپ کاتالوگ ایده آل داشته باشید کار چاپی خود را به شرکت افراگرافیک که با سال ها تجربه در این کار دارای اعتبار است بسپارید.

مزایای چاپ کاتالوگ

از مزایای چاپ کاتالوگ این است که با تبلیغ و اطلاع رسانی درست  رسیدن به هدف و پیروزی یک شرکت را ضمانت می کند. در چاپ کاتالوگ باید همه جوانب را در نظر گرفت مانند خدماتی که قرار است معرفی شود را باید کاملا بشناسید، اطلاعاتی را در مورد محصولات به مشتری ارائه دهید  که به آنها در اخذ تصمیم نهایی برای خرید کمک کنند و سپس قبل از اقدام برای چاپ بازار هدف را خوب بشناسید . یکی از مزایای چاپ کاتالوگ این است که کاتالوگ همیشه و به سهولت در دسترس است و برای مدت زمان طولانی می توان از آن بهره برد به همین علت یکی از راه های تبلیغاتی خوب برای سازمان شماست . طراحی مناسب و تخصصی موجب ارتباط سریع مشتری با خدمات شرکت مورد نظر می شود و باعث می شود که مشتریان و مخاطبان شما با مطالعه آن در کوتاه ترین زمان ممکن به پیام مورد نظر شما برسند. مهمترین مزایای چاپ کاتالوگ:
– معرفی شرکت مورد نظر
– شعار تبلیغاتی
– نمایش محصولات
– عکس ها
– اطلاعات محصولات
– تازه ها
– چشم اندازها
– افتخارات
– گواهینامه ها
– اطلاعات تماس هستند.

نکات طراحی کاتالوگ

– از‌  بیهوده گویی و ادای جملات که برای مخاطب مفید نیست پرهیز کنید .
– عکس هایی با کیفیت بالا و موثر بر مخاطب ارائه دهید.
– از رنگ های مناسب برای سازمان استفاده کنید . انتخاب رنگ بسیار با اهمیت است و جذابیت کاتالوگ را چند برابر می‌کند .
– به مزایای خاص خدمات خود اشاره کنید و برتری محصولات خود را نسبت به رقبا در متنی ارائه دهید.
– با ارائه اطلاعات مفید در کنار زیبایی کاتالوگ برند شما به خوبی معرفی می شود و شما به یک برند خاص تبدیل می‌شوید .

مراحل چاپ کاتالوگ

– آماده سازی متن و مطالب از خدمات و محصولات شرکت مورد نظر برای چاپ کاتالوگ
– آماده سازی عکس های خوب و با کیفیت از محصولات و خدمات
– برگزیدن سایز و ابعاد هماهنگ با متن و محتوای خدمات سازمان
– طراحی کاتالوگ مناسب و هماهنگ با بازار
– برگزیدن کاغذ برای چاپ
– چاپ کاتالوگ هماهنگ با تیراژ
– برگزیدن روکش در صورت لزوم
– برش کاتالوگ در سایز و شکل دلخواه
– صحافی کاتالوگ
– بسته‌بندی و ارسال برای سازمان مورد نظر
کلیه کاتالوگ هایی که در شرکت افرا گرافیک چاپ می شوند به طور کاملا اختصاصی بسته بندی و ارسال به صورت دقیق انجام می‌گیرد . از نکات بسیار مهم در چاپ کاتالوگ این است که در زمانی کوتاه و بدون خرابی و آسیب به دست مشتری برسد . بسته بندی خوب و مناسب علاوه بر اینکه کاتالوگ را نگهداری می کند آن را در برابر آسیب های احتمالی نیز که در جابجایی صورت می‌گیرد حفظ می‌کند.

به همین علت است که کلیه سفارشات شرکت افرا گرافیک که برای سراسر کشور ارسال می گردد بدون آسیب هستند . شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی چاپ کاتالوگ ، اطلاع از هزینه و سفارش کلیه خدمات شرکت افرا گرافیک با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پنج =