بلاگ

چرا باید از کلاسور تبلیغاتی استفاده کنیم؟

کلاسور تبلیغاتی

پوشه ها و کلاسورها یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای سازمانی هستند. چاپ کلاسورها برای نگهداری اسناد مهم، بروشور ها، رسید ها یا دیگر اقلام کاغذی مورد استفاده قرار می گیرند. این پوشه ها برای مراکز آموزشی، مؤسسات اداری، تجاری، بازرگانی یا بسیاری کسب و کار های مشابه ضروری هستند؛ در نتیجه تولید و عرضه کلاسور تبلیغاتی یک راه مناسب برای تبلیغ کسب و کار، نام تجاری یا برند شما خواهد بود.

سفارش کلاسور تبلیغاتی مرغوب و با کیفیت

 

کلاسور تبلیغاتی چیست؟

کلاسور ها برای بایگانی، طبقه بندی و دسته بندی مدارک استفاده می شوند. این ابزار های اداری در اندازه های گوناگونی تولید می شوند. مدت زمان کوتاهی است که این لوازم اداری جنبه تبلیغاتی پیدا کرده اند و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند. کلاسور تبلیغاتی راه مناسبی را برای کسب و کار شما فراهم می کنند که نام تجاری یا برند خود را به مخاطبانتان معرفی کنید.

 

کاربرد های کلاسور تبلیغاتی

نوآوری هایی که برای طراحی کلاسور ها در نظر گرفته میشود، مخاطبان را به راحتی در برابر این نوع تبلیغات تسلیم می کند. از آن جایی که کلاسور تبلیغاتی کاربردی است، همراه مشتریان شما جا به جا می شود. در این صورت سایر افراد نیز با نام برند شما و خدمات یا محصولاتتان آشنایی پیدا می کنند. برای استفاده تبلیغاتی از کلاسور ها، چند هدف تجاری بر دیگر موارد برتری دارند که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم.کاربرد کلاسور ها در بازاریابی و تبلیغات

به رسمیت شناخته شدن برند کسب و کار

یکی از مهم ترین کاربرد های تبلیغاتی کلاسور ها، به رسمیت شناخته شدن برند شما است. نام تجاری کسب و کار شما روی کلاسور وجود دارد و به طور مداوم در مقابل چشمان مشتریان قرار می گیرد. این تکرار کمک می کند تا نام برند شما به اسمی آشنا و ثبت شده در ذهن مشتریان تبدیل شود.

 

ایجاد تصویری خوشایند از برند شما

کلاسور تبلیغاتی نوعی هدیه از سمت برند شما به مشتریان است. از بحث بازاریابی آن که گذر کنیم، هدیه دادن تأثیر مثبتی روی اشخاص با هر جایگاه شغلی و اجتماعی دارد. اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شما تا حدودی زیر سایه زیبایی هدیه دادن پنهان می شوند و برند شما به طور نامحسوس برای مشتریانتان جایگاه خاصی پیدا می کند.

برند سازی و جذب مشتریان وفادار با کمک راه های بازاریابی جدید

متداول ترین مدل های کلاسور تبلیغاتی چیست؟

کلاسور های چرمی هدیه های زیبایی هستند و به همین دلیل یک نمونه تبلیغاتی عالی به شمار می روند. از این نوع کلاسور ها می توان برای دسته بندی اطلاعات گوناگون کمک گرفت. بعد از آن زونکن های دو سوراخ یا چهار سوراخ استفاده اداری زیادی دارند و یک انتخاب مناسب به عنوان کلاسور تبلیغاتی هستند.

شما می توانید کلاسور های طراحی شده برای بازاریابی و تبلیغات را به همراه دیگر ابزار های اداری مانند تقویم های رومیزی، خودکار یا سررسید به کار بگیرید. ست های اداری تأثیر گذاری زیادی دارند و سبب می شوند که در هر گوشه و کنار محیط، نام برند تجاری شما به چشم بخورد.

کلاسور های تبلیغاتی به طور معمول در اندازه های A4 تولید می شوند. در این اندازه دو نوع کلاسور تک حلقه و دو حلقه وجود دارد که هر دو مناسب هستند. کلاسور های A5 به اندازه مدل های A4 وراج ندارند؛ ولی به دلیل کاربرد اداری گسترده، یک هدف تبلیغاتی مناسب هستند. کلاسور های A5 با دو حلقه تولید می شوند. برای کسب لطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله بررسی انواع کلاسور و مزایای آن  را مطالعه فرمایید

انتخاب مدل های مناسب برای کلاسور های تبلیغاتی

نکات مهم در طراحی کلاسور تبلیغاتی

اگر می خواهید کلاسور بازاریابی بتواند اهداف برند سازی شما را بر آورده کند، باید به نکات مهمی در این زمینه توجه داشته باشید. اولین و مهم ترین قدم در این راستا، شناسایی نیاز های مخاطبان و مشتریان شما است. باید اندازه کلاسور ها و نوع آن ها را با توجه به کاربرد و کارایی مورد نیاز مشتریانتان انتخاب کنید.‌ دیگر نکات مهمی که باید برای سفارش کلاسور تبلیغاتی مد نظر قرار دهید، به شرح زیر هستند:

 

کیفیت ساخت کلاسور و امکانات اضافی آن

شما با سفارش کلاسور های بازاریابی و تبلیغاتی قصد دارید برند خود را به مشتریان معرفی کنید. حال تصور کنید یک کلاسور بی کیفیت نماینده برند شما نزد مشتری باشد! اگر قصد دارید برخی از بودجه بازاریابی و تبلیغاتی خود را برای تولید ابزار ها و وسایل اداری صرف کنید، کلاسور هایی با کیفیت را شناسایی و خریداری کنید. این محصولات هدایای شما به مشتریانتان هستند و روی اعتبار شما اثر می گذارند.

برخی کلاسور های اداری جای خودکار، جایی برای قرار گیری کاغذ های کوچک یادداشت، جای کارت و بخش های متعدد دیگری دارند که نیاز های جانبی کاربران را بر طرف می کنند. این محصولات گزینه های مناسبی برای کلاسور تبلیغاتی هستند. به ویژه اگر قصد دارید کلاسور را به افرادی با سمت شغلی بالا هدیه دهید.

کلاسور هایی با امکانات بیشتری گزینه هایی مناسب برای بازاریابی

 

طرح های تصویری مناسب و محتوا های متنی کاربردی

برای اینکه کلاسور بازاریابی وظیفه خود را به درستی انجام دهد و برند شما را به مشتری معرفی کند، باید اطلاعات مناسبی روی آن درج شده باشد. متن های تبلیغاتی مؤثر ترین نقش را ایفا می کنند و طرح های گرافیکی روی کلاسور، تأثیر نهایی را می گذارند.

برای اینکه به هدف تبلیغاتی خود برسید، از متخصصان خبره کمک بگیرید. طراحانی که ایده هایی خلاقانه داشته باشند و تصویر های گرافیکی مناسب را با توجه به نوع کسب و کار شما و هدف های تبلیغاتی که دارید، پیشنهاد دهند و متن های مناسبی را برای آن ها شناسایی کنند.

 

قیمت کلاسور تبلیغاتی

عوامل زیادی روی هزینه نهایی کلاسور تبلیغاتی اثر دارند. طرح کلاسور، اندازه آن و تعداد سفارش شما روی هزینه این محصولات اثر دارند. کلاسور ها باید بر اساس اهداف تبلیغاتی شما و نیاز های مخاطبان کسب و کارتان طراحی و تولید شوند. برای دریافت خدمات مشاوره از راه های ارتباطی موجود روی سایت کمک بگیرید. در سایت افرا گرافیک دیگر محصولات تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی یا کاتالوگ نیز طراحی می شوند که برای اهداف تبلیغاتی گوناگون مناسب هستند.

قیمت کلاسور بازاریابی و نکات سفارش یک محصول مرغوب

کلام پایانی

پوشه ها و کلاسور ها در هر کسب و کاری به چشم می خورند. استفاده از کلاسور تبلیغاتی راهی مقرون به صرفه و کم هزینه برای بازاریابی محسوب می شود. کلاسور ها به نسبت بروشور و دیگر روش های تبلیغاتی مشابه بازدهی بیشتری دارند. شما با ارائه کلاسور هایی که نام برند، شماره های تماس، زمینه های فعالیت کسب و کارتان یا دیگر اطلاعات مفید روی آن ها درج شده، توجه مخاطبان تجارتتان را جلب می کنید.

کلاسور های تبلیغاتی دسته بندی های متنوعی دارند و بر اساس نیاز کسب و کار شما طراحی می شوند. در اولین قدم برای سفارش طرح مورد نظر خود باید با کارشناسان ما در افرا گرافیک مشورت کنید. بعد از آن کلاسور ها در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی شده و برای شما ارسال می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در افرا گرافیک تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

1- چرا پوشه های تبلیغاتی مهم هستند؟

کلاسور ها یکی از بهترین روش های انتقال اطلاعات به مشتریان هستند. این محصولات به برند سازی، فروش و بازاریابی کسب و کار کمک می کنند و هزینه زیادی برای تولید آن ها صرف نمی شود.

2- چه مواردی روی پوشه های اداری چاپ می شوند؟

اطلاعات درج شده روی کلاسور تبلیغاتی به نوع کسب و کار شما و هدفتان بستگی دارد. اگر قصد دارید از پوشه های اداری برای تبلیغات برند و نام تجاری خود کمک بگیرید، لوگو و دیگر اطلاعات کسب و کار شما روی آن ها درج می شود؛ ولی برای معرفی محصولات یا خدمات نیز می توانید از کلاسور ها کمک بگیرید.

3- چگونه طرح مناسب کلاسور تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟

شما پیش از نهایی کردن سفارش تولید کلاسور های مورد نیازتان، با طراح های با تجربه مشورت می کنید. در این جلسات شما اهدافتان از تولید پوشه های تبلیغاتی را مطرح می کنید و بر طبق هدفی که از تولید این محصولات دارید، طرح مناسب به شما پیشنهاد می شود.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *