وبلاگ

نکات سفارش و خرید زونکن تبلیغاتی

نکات خرید زونکن تبلیغاتی

محتوای جدول

تبلیغات یکی از روش‌های موثر برای فروش بیشتر و نشان دادن محصولاتتان به مشتری‌ها است. امروزه برای تبلیغات بهتر و موثرتر از ابزارها و وسایل مختلفی استفاده می‌شود. زونکن تبلیغاتی یکی از وسایل کاربردی برای تبلیغات و بازاریابی بهتر است. زونکن‌های تبلیغاتی را می‌توانید، به دلخواه خود سفارش دهید.

انتخاب طرح، مدل و رنگ زونکن می‌تواند طبق سفارش مشتری انجام شود. پس اگر نیاز به توسعه کسب و کار خود با استفاده از روش‌های بازاریابی را دارید به شما خرید و سفارش زونکن تبلیغاتی را پیشنهاد می‌کنیم. در این مطلب با مزایا و نکات خرید زونکن تبلیغاتی بیشتر آشنا می شوید

زونکن تبلیغاتی چیست؟

آیا می‌دانید که زونکن تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟ در این بخش به این سوال شما پاسخ می‌دهیم. زونکن تبلیغاتی، یک نوع پوشه مستحکم و بزرگ است. زونکن می‌تواند، با استفاده از متریال مختلف مانند مقوا، چوپ و پلاستیک ساخته شود. زونکن‌ها دارای ظرفیت‌های مختلف هستند و برخی از آن ها 200 الی 500 برگه را در خود جای می‌دهند. بعضی از مدل‌های زونکن تبلیغاتی دارای قفل است. قفل زونکن می تواند، برگه‌ها را به صورت محکم در جای خود نگه دارد. مشتری می‌تواند، در صورت نیاز روی زونکن طرح مورد نظر خود را نیز چاپ کند.

سفارش زونکن تبلیغاتی

زونکن‌ها در سایزهای مختلف مانند A3، A5و A4 ساخته می‌شوند. کسب و کارهای مختلف می توانند، نام برند یا لوگوی سازمان را روی زونکن چاپ کنند. بنابراین، چاپ زونکن به صورت کاملاً اختصاصی و سفارشی صورت می‌گیرد. اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اید، می‌توانید به مشتریان خود زونکن هدیه دهید. زونکن، هدیه‌ای قابل توجه است و نام برند شما را در ذهن مشتری ماندگار می‌کند. زونکن انواع متفاوتی دارد، که میتوان به زونکن اداری و اختصاصی اشاره کرد. برای طراحی یک زونکن اختصاصی خوب به مقاله 7 ایده برای ساخت زونکن اختصاصی مراجعه فرمایید.

نحوه استفاده از زونکن در تبلیغات

زونکن در تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید، نام و اطلاعات سازمان و برند خود را روی زونکن درج کنید و به افراد مختلف هدیه دهید. به علاوه، اگر مشتری ثابت دارید، می‌توانید برای تبلیغات بیشتر به آن‌ها زونکن با طرح زیبا و منحصر به فرد هدیه دهید.

برخی از برندها از زونکن تبلیغاتی برای معرفی محصول خود استفاده می‌کنند. اطلاعات و عکس محصول روی زونکن تبلیغاتی قابل درج است. بنابراین، با این روش می‌توانید، محصول خود را به دیگران معرفی کنید. امروزه بسیاری از افراد به جای کاتالوگ، زونکن تبلیغاتی را برای معرفی کسب و کار خود سفارش می‌دهند.

بایگانی اسناد شرکت، جمع آوری مدارک و فاکتورها و معرفی محصولات جزو کاربردهای زونکن تبلیغاتی است. اگر می‌خواهید، شرکت تازه تاسیس خود را به دیگران معرفی کنید، سفارش زونکن تبلیغاتی بهترین گزینه است. شرکت‌های بزرگ برای نشان دادن برند خود به دیگران، روی زونکن تبلیغاتی، لوگو شرکت و توضیحاتی راجع به محصولات خود را درج می‌کنند. به این طریق محصولا شرکت‌ها مورد توجه افراد قرار می‌گیرد.

مزایای سفارش زونکن تبلیغاتی

مزایای استفاده از زونکن تبلیغاتی

زونکن‌های تبلیغاتی به دلیل مزایای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مزیت‌های استفاده از زونکن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نگهداری از مدارک مهم
  • حفظ اسناد تجاری و تحصیلی
  • امکان مرتب کردن و سازمان دهی مدارک
  • دسترسی سریع و آسان به مدارک و اسناد
  • فراهم کردن امکان دسته بندی محصولات
  • درج لوگو و نام برند برای بازاریابی محصولات
  • قابلیت چاپ در مدل‌ها، رنگ بندی و ابعاد مختلف به صورت سفارشی و اختصاصی

خرید و سفارش زونکن تبلیغاتی

مراحل ساخت و چاپ زونکن تبلیغاتی

ساخت و چاپ زونکن تبلیغاتی به مهارت خاصی نیاز دارد. این کار را باید به طراحان مجرب بسپارید. افراگرافیک تمام پروسه مربوط به چاپ زونکن را به صورت سفارشی و طبق خواسته مشتری انجام می‌دهد. شما می‌توانید با هزینه نسبتاً مناسب، زونکن تبلیغاتی دلخواه خود را چاپ کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید از کارشناسان افراگرافیک کمک بگیرید. مراحل ساخت و چاپ زونکن در افراگرافیک به بهترین نحو با استفاده از متریال مرغوب و توسط طراحان گرافیک مجرب صورت می‌گیرد.

نکات خرید زونکن تبلیغاتی

نکات مورد توجه قبل از سفارش زونکن تبلیغاتی

قبل از اینکه تصمیم به سفارش زونکن تبلیغاتی را بگیرید باید نکاتی را مدنظر قرار دهید. در این صورت خرید مطمئن تر را تجربه خواهید کرد. کیفیت چاپ، متریال مورد استفاده و جنس زونکن جزو فاکتورهای مهمی است که هنگام سفارش باید در نظر داشته باشید. زونکن‌ها از مواد مختلف مانند مقوا، چرم، پلاستیک و … تولید می‌شوند.

هر یک از این متریال دارای مزایا و معایبی هستند. به عنوان مثال، زونکن تبلیغاتی ساخته شده با پلاستیک دارای قیمت پایین تری است. زونکن‌های ساخت شده با مقوا میزان مقاومت کمتری دارند. زونکن‌های چرمی نیز جزو گران ترین و زیباترین مدل‌های زونکن تبلیغاتی محسوب می‌شوند.

اگر می‌خواهید، زونکن میزان دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد، در انتخاب جنس زونکن دقت لازم را داشته باشید. زونکن‌های تولید شده با مقواهای بی کیفیت و نازک، خیلی زود خراب و فرسوده می‌شوند. پس بهتر است که در انتخاب متریال قابل استفاده برای ساخت زونکن سفارشی دقت کنید.

نکات طراحی زونکن تبلیغاتی

در صورتی که قصد سفارش زونکن تبلیغاتی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از نمونه کارهای افراگرافیک دیدن کنید. طراحی زونکن در افراگرافیک به صورت کاملاً تخصصی و طبق مراحل زیر انجام می شود. این نکات و مراحل عبارتند از:

دریافت و بررسی سفارش زونکن تبلیغاتی

در مرحله اول، سفارش مشتری و جزئیات توسط طراحان بررسی می‌شود. ایده‌ها، طرح‌ها و مدل‌های مورد نظر مشتری به صورت کامل در مرحله اول پرسیده می‌شود.

آماده کردن طرح

بعد از اینکه طراح از نظر، سلیقه و خواسته مشتری مطلع شد، پروسه آماده سازی طرح صورت می‌گیرد. قبل از اینکه چاپ نهایی انجام شد، طراح زونکن پیشنهادی را به مشتری نشان می‌دهد تا از وی تاییدیه دریافت کند.

چاپ زونکن

در مرحله آخر، زونکن مورد نظر مشتری چاپ می شود. چاپ زونکن تبلیغاتی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص صورت می‌گیرد. معمولاً از مقوا و پلاستیک‌های مستحکم برای چاپ زونکن‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود.

خرید و سفارش زونکن

جمع بندی

زونکن‌، پوشه‌ای مستحکم است که می‌توان برگه های متعددی را در آن قرار داد. به همین دلیل از رونکن برای بایگانی اسناد و مدارک مهم استفاده می‌شود. کسب و کارها برای هدیه دادن به مشتریان خود، زونکن های تبلیغاتی را انتخاب می‌کنند. با هدیه دادن زونکن به مشتری، نام برند همیشه در خاطر مشتری باقی می‌ماند. بنابراین، هدیه دادن زونکن های تبلیغاتی به مشتریان بهترین انتخاب است.

شما می‌توانید، زونکن مورد نظر خود را از طریق سایت افراگرافیک سفارش دهید. ابعاد، طرح، رنگ و متریال مورد استفاده برای ساخت زونکن توسط مشتری انتخاب می‌شوند. به منظور سفارش زونکن تبلیغاتی می‌توانید با کارشناسان افراگرافیک تماس بگیرید. با سفارش زونکن تبلیغاتی از افراگرافیک، نام برند خود را در ذهن مشتری ماندگار نگه دارید.

سفارش زونکن تبلیغاتی با طرح دلخواه

سوالات متداول

  1. امروزه کسب و کارها از چه روشی برای تبلیغات بهتر استفاده می‌کنند؟

کسب و کارهای مختلف برای معرفی محصولات و برند خود به مشتریان از زونکن های تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

  1. آیا روی زونکن امکان درج نام برند و معرفی محصولات وجود دارد؟

بله. روی زونکن تبلیغاتی می‌توان نام برند، تصویر محصول و جزئیات آن را ثبت کرد.

  1. استفاده از زونکن تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

نگهداری و حفظ اسناد، دسترسی سریع به مدارک، مرتب سازی اسناد و اطلاعات

امتیاز مقاله
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید