بلاگ

قیمت چاپ و سفارش هاردباکس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت چاپ هاردباکس
Rate this post

جعبه‌های سخت که آن‌ها با نام هارد باکس نیز می‌شناسیم، در مواقعی که هدیه گران قیمتی تهیه می‌کنید، به دلیل دوام بالا و سختی که دارند، استفاده می‌شوند. این جعبه‌ها برای فروش محصولات مختلف در صنایع غذایی، جواهرسازی، کتاب‌فروشی و… نقش ویژه‌ای دارند؛ زیرا بسته‌بندی خاص و شکیل‌تر تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد. قیمت چاپ هاردباکس با توجه به نوع جعبه و نوع چاپ تعیین می‌شود.

بدین ترتیب شرکت‌ها و برندهای معروف، با چاپ اسم، لوگو، برند شرکت و… جعبه‌های بسته‌بندی خاص و منحصربه‌فردی را تولید می‌کنند تا مشتری را ترغیب به خرید کند. همچنین جعبه‌های هدیه نیز می‌تواند با چاپ طرح دلخواه، اسم و یا…، برای شخص خاصی طراحی شود و ارزش مادی و معنوی هدیه‌تان را افزایش دهد. برای آشنایی با هارد باکس و تأثیر موارد مختلفی که در قیمت چاپ و سفارش هاردباکس دارد، ما را تا انتها همراهی کنید.

به چه جعبه‌هایی هاردباکس گفته می‌شود؟

جعبه‌هایی که با استفاده از چند لایه مقوا خاص تولید شده و با طراحی خاصی باز و بسته می‌شود، هاردباکس نام دارد، پس از چند لایه مقوایی، روکش‌هایی از جنس‌های مختلف مانند چرم، گالوانیزه، گلاسه و… را بر روی جعبه متصل می‌کنند، این روکش‌ها علاوه بر بالا بردن سختی جعبه، باعث زیبایی جعبه نیز می‌شود.

بد نیست بدانید که بر روی این جعبه‌ها امکان طلاکوبی، نقره‌کوبی، چاپ طرح‌های مختلف و… وجود دارد، به این ترتیب تمام افرادی که شرکت‌های تولید مواد غذایی، نرم‌افزارهای الکترونیکی، بازی‌های فکری و… دارند؛ از این جعبه‌ها استفاده می‌کنند تا بازاریابی طولانی مدتی را برای برند خود ایجاد کنند. همچنین در تهیه کادوهایی خاص برای افراد نزدیک خود، می‌توانید با چاپ موارد دلخواه، باعث منحصر به فرد شدن جعبه بسته‌بندی شوید. برای کسب اطلاع کافی به مقاله بررسی کامل جعبه هاردباکس و انواع آن  رجوع کنید.

به چه جعبه‌هایی هاردباکس گفته می‌شود؟

مزایای استفاده از جعبه هارد باکس

هاردباکس‌ها در صنایع مختلفی برای بسته‌بندی وسیله‌های گوناگون به کار می‌روند، با توجه به این موضوع که ظاهر زیبا و لوکس می‌تواند تأثیر چشم‌گیری در جذب مشتری داشته باشد، از این‌ رو امروزه در بسته‌بندی وسیله‌ها، از خلاقیت بیشتر استفاده می‌شود تا علاوه بر حفاظت از محصول، جنبه بازاریابی نیز داشته باشند. این جعبه‌ها که از کنار هم قرار گرفتن مقواهای چند لایه تولید می‌شوند، با استفاده از روکش‌هایی از جنس‌های مختلف پوشیده شده و امکان چاپ موارد مختلف را فراهم می‌کند.

قیمت سفارش هاردباکس بر اساس جنس روکش، نوع باز و بسته شدن و… متفاوت است. شرکت‌ها از طرح‌های گرافیکی خاص بهره می‌برند و همچنین برند و یا لوگو شرکت را بر روی جعبه حک کرده و آن را به‌ عنوان بسته‌بندی محصول در بازار عرضه می‌کنند؛ بنابراین مزایای استفاده از هاردباکس در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، تجاری و… عبارت‌اند از حفاظت بسیار بالا از محصول، درج طراحی و لوگو شرکت و در نتیجه بازاریابی طولانی مدت، استفاده دوباره از هاردباکس توسط مشتری و…

همچنین در شرایطی که شما اجناس گران قیمتی برای تولد شخص خاصی خریداری کرده‌اید، لازم است جعبه‌ای را انتخاب کنید که ایمنی هدیه را تضمین کند تا در صورت افتادن، ضربه‌ای وارد نشود؛ برای مثال، جواهرات، ادکلن و… از هدیه‌های گران‌بها هستند که نیاز به مراقبت بسیار زیادی دارند. توجه داشته باشید که جعبه‌های سخت و یا همان هاردباکس‌ها، به دلیل زیبایی و لوکس بودن، ارزش مادی هدیه شما را چند برابر می‌کند و نمای خاصی به هدیه‌تان می‌دهد. در صورتی که نیاز به طرح خاصی روی جعبه و یا تاریخ به خصوصی دارید، می‌توانید با چاپ آن بر روی جعبه، بسته‌بندی منحصربه‌فردی را داشته باشید.

مزایای استفاده از جعبه هارد باکس

تولید جعبه هاردباکس

تولید جعبه‌های هاردباکس به دو صورت انجام می‌شود. در نوع اول با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک در کارگاه‌ها و در برخی موارد به صورت دستی تولید می‌شوند. در اکثر مواقع به دلیل بالا بردن دقت در زمان تا زدن مقوا و یا ساخت لایه‌ها با کیفیت بالا، بیشتر کارها را به صورت دستی انجام می‌دهند، البته این کار زمان بسیار بیشتری را به خود اختصاص داده که در ساخت جعبه‌های بسیار زیاد، به‌صرفه نیست.

قیمت سفارش جعبه هارد باکس با توجه به دستگاه‌های به کار رفته، کارکنان مختلف، نوع و مدل جعبه، مواد اولیه به کار رفته و… می‌تواند متفاوت باشد. طراحی هاردباکس را به صورتی انجام می‌دهند که در مقابل آب، مقاوم باشند، از آنجایی ‌که این جعبه‌ها برای تبلیغ و بازاریابی به کار می‌روند و تأثیرات بسیار مطلوبی بر تجارت دارند، کیفیت آن‌ها بسیار مهم است. طراحی این باکس‌ها به صورت براق و مات صورت می‌گیرد و مشتریان را برای خرید ترغیب می‌کنند، همچنین به دلیل زیبایی و مقاومتی که این جعبه‌ها دارند، می‌توانند سالیان سال مورد استفاده قرار بگیرند.

تولید جعبه هاردباکس

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت هاردباکس

همان‌طور که می‌دانید، جعبه‌های سخت در برابر آسیب‌های احتمالی، ضربات، آب و… مقاوم هستند و می‌توانند از اشیا ارزشمند و گران‌بها مانند زیورآلات، جواهرات و… نگهداری کنند، این جعبه‌ها با توجه به مدل باز و بسته شدن، در انواع مختلفی تولید می‌شوند و کاربردهای گوناگونی دارند، این تفاوت باعث متفاوت بودن قیمت هر کدام از هاردباکس‌ها شده است. در زیر عوامل مختلفی که قیمت هاردباکس‌ها را تعیین می‌کنند، آورده‌ایم:

اندازه باکس: این جعبه‌ها در ابعاد و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند، هر چه اندازه این جعبه‌ها بزرگ‌تر باشد، ساختشان سخت‌تر بوده و از مواد اولیه بیشتری استفاده خواهد شد، در نتیجه قیمت بسیار بالاتری دارند، این در حالی است که باکس‌های کوچک‌تر، از قیمت کمتری برخوردارند.

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت هاردباکس

چاپ باکس: زمانی که طرح و یا لوگویی را بر روی باکس چاپ می‌کنید، قیمت چاپ جعبه فوری هاردباکس نیز به قیمت اصلی باکس اضافه شده و هزینه را بالاتر می‌برد؛ این قیمت می‌تواند با توجه به نوع چاپ انجام شده متفاوت باشد.

مدل جعبه: با توجه به نوع باز و بسته شدن، این جعبه‌ها در انواع مختلفی مانند مگنتی، کتابی، دو تکه، سه تکه، کشویی و… تولید می‌شود و این مورد نیز می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در قیمت آن داشته باشد؛ برای مثال جعبه‌های مگنتی به دلیل آهنربای استفاده شده در آن، گران‌ترین نوع هاردباکس هستند.

نوع روکش: همان‌گونه که گفته شد، بر روی مقواهای چند لایه، از یک روکش استفاده می‌شود که می‌تواند جنس‌های مختلفی داشته باشد، این روکش‌ها عبارت‌اند از کاغذ رنگی، گالینگور، سلفون مات و…؛ جعبه‌هایی که از روکش‌های کاغذی استفاده می‌کنند، قیمت مناسب‌تری نسبت به موارد دیگر دارند، در حالی ‌که روکش‌های چرم، سلفون مات و گالینگور قیمت بالاتری داشته و برای جواهرات و اشیا گران‌ قیمت به کار می‌روند.

چاپ هاردباکس

جمع‌بندی

در سال‌های اخیر صنعت بسته‌بندی‌های خاص و جعبه سازی توسعه بسیار زیادی پیدا کرده است و کارخانجات و شرکت‌ها اقدام به تولید جعبه‌های سخت و بادوام کرده‌اند، همچنین نام برند یا شرکت خود را صورت خاصی بر روی آن حک کرده‌ تا با استفاده از روش‌های نوین و جدید اقدام به بازاریابی طولانی مدت کنند. برای چاپ برندها بر روی هاردباکس از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود، قیمت چاپ هاردباکس می‌تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد، مواردی مانند مدل جعبه، نوع چاپ، سایز، ابعاد و… .

فروش عمده هارد باکس یکی از خدماتی است که ما در بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهیم. این محصول که از مقاومت بالایی برخوردار است؛ می تواند از وسایل شما در برابر ضربه هایی که حین حمل و نقل ممکن است به جعبه وارد شود، محافظت کند.

هاردباکس‌ها برای کالاهای با ارزش، هدیه‌های مهم و گران‌ قیمت، محصولات کارخانه‌ها و شرکت‌های خاص به کار می‌روند، زیرا کالا را به صورت کاملاً امنی درون خود نگه داشته و با فراهم کردن امکاناتی مانند چاپ موارد دلخواه، طلاکوبی، نقره‌کوبی و… بستری را برای ارتقا کسب‌وکارها ایجاد می‌کند.

سوالات متداول

1- برای اطلاع از قیمت چاپ و سفارش هاردباکس، چه کاری انجام دهیم؟

شما می‎‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت محصولات و تماس با شماره تلفن مجموعه، از قیمت‌ها مطلع شوید و سفارش‌های خود را ثبت کنید.

2- چه مواردی در تعیین قیمت هاردباکس، تأثیرگذار است؟

موارد مختلفی مانند اندازه باکس، نوع روکش، مدل جعبه و… می‌تواند تأثیر مستقیمی در قیمت باکس داشته باشند.

3- انواع هاردباکس را نام ببرید؟

هارد باکس‌ها با توجه به نوع باز و بسته شدن، دارای انواع مختلفی هستند، دو تکه‌ای، 3 تکه‌ای، کشویی، مگنتی، کتابی و…

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *